X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek

PZU

2010-01-23 18:34 sobota ~maruda
Najważniejsze, by firma była solidna i wypłacalna, jak np PZU. Bo jak będzie byle jaka to z ubezpieczeniem będą problemy
 • PZU
  2014-12-22 12:29 poniedziałek ~łUKASZ | [+] odpowiedz
  http://pzolukaszodszkodowania.pl.tl Z tytułu wypadku przy pracy poszkodowanemu od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przysługują roszczenia o : jednorazowe odszkodowanie zasiłek chorobowy świadczen... czytaj dalej »
 • PZU
  2010-03-07 18:52 niedziela ~marta | [+] odpowiedz
  A z jakiego ubezpieczenia w PZU korzystasz ? Brałas pod uwage innych ubezpieczycieli?
 • PZU
  2010-03-07 22:55 niedziela ~tea | [+] odpowiedz
  Warto zawsze przejrzeć kilka ofert, ale chyba PZU zawsze wypada najlepiej
 • PZU
  2010-03-11 18:42 czwartek ~jagoda | [+] odpowiedz
  A myślicie ze jeszcze jakich ubezpieczycieli można tutaj porównywac ?
 • PZU
  2010-03-07 13:40 niedziela ~deana | [+] odpowiedz
  No tak, bo jeśli to ma być ubezpieczenie, które pozwoli na całkowitą odbudowę domu lub zakup mieszkania to chyba jedynie PZU wypłaca tak wysokie odszkodowania.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.