X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek

PZU NIGDY W ŻYCIU !!!! STRZEŻCIE SIĘ

2011-02-13 00:15 niedziela ~Luk
Moja matka miała ubezpieczony kredyt hipoteczny na mieszkanie w PZU na wypadek śmierci kredytobiorcy. Smutna rzecz ale stało się, mój ojciec zmarł na zawał serca złożyliśmy wszystkie dokumenty aby PZU zapłaciło odszkodowanie w postaci spłaty kredytu w końcu po to je ubezpieczaliśmy. Co się okazało przyszła odmowa PZU odmówiło wypłaty odszkodowania ponieważ rzekomo mój ojciec zataił fakt choroby na serce, z tym że mój ojciec nigdy nie leczył się na serce jedynie na nogi bo miał problemy z chodzeniem ale PZU twierdzi inaczej poza tym na zawał serca może umrzeć każdy w każdej chwili i to nie choroba bo zawał może wywołać nawet stres ale PZU wie lepiej w każdym razie sprawa jest w sądzie ale żeby tego było mało mojej matce rok po tym zdążeniu zalało mieszkanie pękną wąż z wody i zalało jej mieszkanie i sąsiadkę oczywiście też ubezpieczenie też w PZU przyszedł żeczoznawca wszystko spisał i co sie okazuje mojej mamie nie wypłacą pełnego odszkodowania tylko i wyłącznie za podłogi jej zwrócą, bo ubezpieczenie nie obejmuje wyposażenia mieszkania Smiech na sali no ale nic bo zas sąsiadce którą zalaliśmy przyszła całkowita odmowa bo wąż który zalał mieszkanie mojej mamy a także i sąsiadki nie pękł z winy mojej mamy :/ no logiczne w końcu nie przecinała go specjalnie ale co to ma do rzeczy w końcu jest ubezpieczona od zalania to chyba mało istotne w jaki sposób się to stało. W każdym razie strzeżcie się tej ubezpieczalni to banda złodziei płaci się ino a nic się nie dostaje w zamian.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.