X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJAŻER
2006-12-06 12:22 środa

PZU NIGDY WIĘCEJ

2020-07-15 23:54 środa ~ANNA
Dzień dobry, Zwróciłam się o pomoc 11.07 i niestety jej nie dostałam. Mam zmianę skórną - guz na plecach. Podejrzenie -tłuszczak. Miałam wzniesienie na plecach od poł roku i mi ono w żaden sposób nie przeszkadzało. Od wtorku 07.07 zauważyłam zmiany rozmiaru, koloru i ból w plecach. W sobotę rano 11.07 z guza zaczęła lecieć krew i ropa, po czym od razu zadzwoniłam do PZU. Zostałam umówiona na telekonsultację z lekarzem. Po 70 sekundach mojej opowieści lekarz poprosił o wysłanie zdjęcia żeby zrozumieć o co dokładnie chodzi i może później skierować do dermatologa. Po tym, jak wysłałam zdjęcie o ok. 14:00, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Czyli faktycznie nie dostałam żadnej konsultacji na temat mojej zmiany skórnej. Dzwoniłam do PZU za numerem kontaktowym w sobotę, w niedziele 12.07– otrzymywałam odpowiedzi w stylu: „System się zawiesił, może lekarz Pani odpisał, tylko tego nie widać. W poniedziałek będzie dobrze.” W poniedziałek 13.07 też mówili o zawieszeniu systemu, o tym, że za godzinne lekarz do mnie oddzwoni, i w końcu – że mi odmówiono w po dalszej konsultacji/pomocy, bo ja mam guz od pół roku, a umowę ubezpieczenia – od kończ kwietnia. 1. Podejrzewam że mam tłuszczak. Jak on nie powoduje ból lub zakażenie, to leczenie nie jest konieczne. Do 7.07 nie odczuwałam ból, nie było zmiany koloru skóry, zakażenia. 7.07 zauważyłam zmiany na gorszę. 2. Tak, obecną umowę mam od końca kwietnia. Poprzednią umowę podpisałam na pól roku dlatego że nie wiedziałam czy zostanę w Polsce na dłużej. To była taka sama umowa jak i teraz, pzu wojażer. Od końca października 2019 nie mam żadnego dnia bez umowy PZU WOJAZER. Jak skontaktowałam się ze swoim agentem, dostałam zapytanie: „A co Pani chciała za 45 zł/miesiąc?” Chciałam chociażby pierwszej niezbędnej pomocy, do tego od października 2019 po raz pierwszy proszę o pomoc. Niestety nawet telekonsultacji nie dostałam, tylko 100 sekund rozmowy z lekarzem, który poprosił o wysłanie zdjęcia i tyle. Bardzo mi szkoda że nie mogę teraz ufać PZU i polecać znajomym zza granicy.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.