X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJA¯ER
2006-12-06 12:22 ¶roda

PZU NIGDY WIÊCEJ

2020-07-15 23:54 ¶roda ~ANNA
Dzieñ dobry, Zwróci³am siê o pomoc 11.07 i niestety jej nie dosta³am. Mam zmianê skórn± - guz na plecach. Podejrzenie -t³uszczak. Mia³am wzniesienie na plecach od po³ roku i mi ono w ¿aden sposób nie przeszkadza³o. Od wtorku 07.07 zauwa¿y³am zmiany rozmiaru, koloru i ból w plecach. W sobotê rano 11.07 z guza zaczê³a lecieæ krew i ropa, po czym od razu zadzwoni³am do PZU. Zosta³am umówiona na telekonsultacjê z lekarzem. Po 70 sekundach mojej opowie¶ci lekarz poprosi³ o wys³anie zdjêcia ¿eby zrozumieæ o co dok³adnie chodzi i mo¿e pó¼niej skierowaæ do dermatologa. Po tym, jak wys³a³am zdjêcie o ok. 14:00, nie dosta³am ¿adnej odpowiedzi. Czyli faktycznie nie dosta³am ¿adnej konsultacji na temat mojej zmiany skórnej. Dzwoni³am do PZU za numerem kontaktowym w sobotê, w niedziele 12.07– otrzymywa³am odpowiedzi w stylu: „System siê zawiesi³, mo¿e lekarz Pani odpisa³, tylko tego nie widaæ. W poniedzia³ek bêdzie dobrze.” W poniedzia³ek 13.07 te¿ mówili o zawieszeniu systemu, o tym, ¿e za godzinne lekarz do mnie oddzwoni, i w koñcu – ¿e mi odmówiono w po dalszej konsultacji/pomocy, bo ja mam guz od pó³ roku, a umowê ubezpieczenia – od koñcz kwietnia. 1. Podejrzewam ¿e mam t³uszczak. Jak on nie powoduje ból lub zaka¿enie, to leczenie nie jest konieczne. Do 7.07 nie odczuwa³am ból, nie by³o zmiany koloru skóry, zaka¿enia. 7.07 zauwa¿y³am zmiany na gorszê. 2. Tak, obecn± umowê mam od koñca kwietnia. Poprzedni± umowê podpisa³am na pól roku dlatego ¿e nie wiedzia³am czy zostanê w Polsce na d³u¿ej. To by³a taka sama umowa jak i teraz, pzu woja¿er. Od koñca pa¼dziernika 2019 nie mam ¿adnego dnia bez umowy PZU WOJAZER. Jak skontaktowa³am siê ze swoim agentem, dosta³am zapytanie: „A co Pani chcia³a za 45 z³/miesi±c?” Chcia³am chocia¿by pierwszej niezbêdnej pomocy, do tego od pa¼dziernika 2019 po raz pierwszy proszê o pomoc. Niestety nawet telekonsultacji nie dosta³am, tylko 100 sekund rozmowy z lekarzem, który poprosi³ o wys³anie zdjêcia i tyle. Bardzo mi szkoda ¿e nie mogê teraz ufaæ PZU i polecaæ znajomym zza granicy.
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.