X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU
Ocena: 2.91 (2277 głosów)
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. to jedno z najstarszych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. W swojej ofercie dysponuje ubezpieczeniami na życie, zdrowie, komunikacyjnymi, mieszkaniowymi i turystycznymi. W jednym miejscu można więc wszystko, co ważne, otoczyć ochroną. Do dziś cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów na rynku. A jak wyglądają te opinie w liczbach?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością PZU S.A. w roku 2018 wyniosła 2649, z czego 1513 dotyczyło ubezpieczeń komunikacyjnych. Ogółem składane skargi stanowią 31,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów są niezwykle ważnym wskaźnikiem przy dokonywaniu wyboru ubezpieczyciela. Znaczenie ma szybkość i skuteczność likwidacji szkód, obsługa posprzedażowa i ogólny kontakt z klientem. Często duże zaufanie wynika ze stażu na rynku, a nie z faktycznej jakości usług. By to sprawdzić należy porównać ofertę PZU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli.
 
Bezcenne są również informacje z tak zwanej „pierwszej ręki”, czyli od innych ubezpieczonych, którzy skorzystali z oferty towarzystwa. Czekamy na wasze informacje i wasze opinie. Podzielcie się nimi, by przestrzec innych przed nieprawidłowościami lub zachęcić do wyjątkowych produktów, jeżeli takie waszym zdaniem oferuje PZU S.A. 

PZU solidna firma

2008-12-30 21:23 wtorek ~DC
Zawsze pewnie i solidnie!
  • 2014-02-07 15:43 piątek ~Oszukany przez PZU | [+] odpowiedz
    Jak by tak było to nie pluł bym teraz jadem na PZU. Byłęm poszkodowny w wypadku drogowym, kobieta wjechała mi w bok auta a PZU nie uznało mi szkody i nie wypłacili odszkodowania. Na miejscu zdarzenia ... czytaj dalej »
  • 2014-01-23 18:28 czwartek ~ANTY PZU | [+] odpowiedz
    Pzu to kpina ,oszuści i stara państwówka siedzą za biurkami niekompetentni ludzie ,którzy nie odróżniają aut i nie potrafią wyodrębnić wyposażenia auta. AC jest zaniżone, auto non stop ,które tak napr... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 22:09 wtorek ~Mundek | [+] odpowiedz
    Również odradzam PZU jako ubezpieczyciela. Miałem kolizję drogową a mianowicie w tył mojego pojazdu uderzył inny pojazd a w efekcie uszkodziłem pojazd poprzedzający. Początkowo wycenili szkodę i polec... czytaj dalej »
  • 2013-08-27 10:31 wtorek ~robi2347 | [+] odpowiedz
    pzu to masakra na maxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!omijac z daleka
  • 2013-08-10 17:30 sobota ~Marzena | [+] odpowiedz
    Zgadzam się, pewna i solidna firma! Ja nie jestem pracownikiem PZU, że wypowiadam się pozytywnie. Po prostu przekonałam się na "własnej skórze" ,że warto im zaufać. Wcześniej ubezpieczałam s... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo PZU na:
    3.74
    OPINIE O PZU
  • 2013-06-26 07:02 środa ~DZESPO | [+] odpowiedz
    Co za burak,,jak smie w zywe oczy klamac PZU i reszta firm ubezpieczeniowych to naciagacze nie od dzis.. ! Ludzie kiedy Wy sie obudzicie..Przeciez to po prostu ladnie ubrani zlodzieje zerujacy na Nas.... czytaj dalej »
  • 2013-06-21 17:37 piątek ~szamot | [+] odpowiedz
    no chyba cie porypało.Pewne to jest, że biorą kasę i masz potem tylko kłopot
  • 2013-06-14 11:52 piątek ~GDGGS | [+] odpowiedz
    hahahahahha widać że jakiś z PZU pisze ośmieszanie... PZU najgorsza ubezpieczalnia jaka może być ! oszuści i naciągacze ! NIKOMU NIE POLECAM!
  • 2013-06-14 11:52 piątek ~GDGGS | [+] odpowiedz
    hahahahahha widać że jakiś z PZU pisze ośmieszanie... PZU najgorsza ubezpieczalnia jaka może być ! oszuści i naciągacze ! NIKOMU NIE POLECAM!
  • 2013-06-11 15:47 wtorek ~Jawor | [+] odpowiedz
    Pewne jest tylko, że jak nastapi szkoda, to PZU zrobi wszystko, żeby wymigać się od wypłaty odszkodowania. Istotnie jest w tym bardzo solidne. Przekonałem sie dwukrotnie na własnej skórze. Więcej nic ... czytaj dalej »
  • 2013-04-14 11:58 niedziela ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Aktualnie walczę z PZU z tytułu ubezpieczenia wypadkowego - po wypadku trwale niesprawna jedna ręka: PZU nie przyznało prawa do badania przez orzecznika i wypłaciło ubezpieczenie w wysokości 300zł na ... czytaj dalej »
  • 2012-09-19 12:47 środa ~Mog | [+] odpowiedz
    widac ze jestes pracownikiem tej marnej firemki, nie dajcie sie oszukac, w innych firmach placicie o wiele mniejsze skladki a jak juz dojdzie do wyplacania odszkodowan dostaniecie conajmniej dwa razy ... czytaj dalej »
  • 2012-02-02 13:50 czwartek ~KAROL WISNIEWSKI | [+] odpowiedz
    JESTES PEDAŁEM Z PZU;)
  • 2012-02-02 13:50 czwartek ~KAROL WISNIEWSKI | [+] odpowiedz
    JESTE PEDAŁEM Z PZU
  • 2011-11-09 16:32 środa ~tomm | [+] odpowiedz
    Bardzo słabe oferty. Mini Casco ma takie warunki wypłaty odszkodowania że lepiej poczytac. Po 10miesiacach gdy dovzytałem okazuje sie , że jak mi auto zginie spod bloku a o tym mowiłem , ze parkuję po... czytaj dalej »
  • 2012-03-28 14:15 środa ~jgjg | [+] odpowiedz
    czytaj OWU misiu drogi pozniej miej pretensje ...
  • 2013-04-03 14:51 środa ~Mnpnw | [+] odpowiedz
    Typowy wpis płatnego pochlebcy PZU. Krótko, barzdo pozytywnie i bez żadnego uzasadnienia.
  • 2009-11-07 12:51 sobota ~Krzysztof Auto | [+] odpowiedz
    pewnie i solidnie to tylko przy odpisaniu polisy. Jak jest szkoda to jest dopiero wielki problem. Ja od 7 miesięcy czekam na odszkodowanie. ODRADZAM PZU dla świętego spokoju i czystego sumienia
  • 2009-08-20 13:13 czwartek ~miś | [+] odpowiedz
    rzarty
  • 2010-11-09 12:49 wtorek ~aga | [+] odpowiedz
    według nmie żart piszemy przez "ż"
  • 2010-02-11 12:42 czwartek ~jumboll | [+] odpowiedz
    JESTEŚ Analfabeta !!!!!!
  • 2009-04-11 20:46 sobota ~Waldemar | [+] odpowiedz
    Jesteś pracownikiem PZU to nic dziwnego że jesteś PIENIACZEM.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.