X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek

PZU zdziadziało

2014-12-20 23:23 sobota ~Megi
Przez wiele lat była w PZU i bardzo rozczarowałam się. Sposób w jaki traktują klienta jest żenujący. Jedna z pracownic nawet doszła do wniosku, że mieszkanie z 1 piętra zalało mieszkanie z 2 piętra. Stwierdziłam, że fontanny w domu nie mam, a woda do góry nie leci. Wymagają zaświadczenia od spółdzielni, że sąsiad zalał sąsiada. A pracownicy spółdzielni mieszkaniowych śmieją się i pukają w głowę na te durnoty mówiąc, że to sprawa firmy ubezpieczeniowej, a nie ich i co oni mają do tego. Paranoja. Zostałam nawet raz oszukana przez PZU i to przelało czarę goryczy. Są zbyt leniwi, żeby oceniać szkody, za to kochają rozmowy i wywiady telefoniczne. Obecnie szukam nowego ubezpieczyciela, bardziej rzetelnego i frontem do klienta. :(
  • 2014-12-22 14:39 poniedziałek ~Ekspert PZU | [+] odpowiedz
    Megi, chętnie pomogę w wyjaśnieniu sprawy, o której piszesz. Ze względu na ograniczenia prawne nie mogę publicznie omawiać spraw klientów. Wyślij, proszę wiadomość poprzez aplikację Centrum Pomocy h... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.