X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Re: jak odzyskać swoje pieniądze...

2009-07-15 17:55 środa ~Mundos
Czy wszyscy którzy "potracili" swoje pieniądze naprawdę je potracili?? Działanie funduszy inwestycyjnych polega na kupowaniu jednostek firm w które one inwestują. Fundusz kupuje jednostki, teraz wszystko stoi nisko więc po przeliczeniu jednostek na pieniądze może tak wyglądać że fundusz generuje stratę. Kiedy przynosi zyski?? Wtedy kiedy ilość jednostek jest tak duża że niezależnie od ceny możemy je sprzedać i na tym zyskać. Takie inwestycje wypracują zyski ale w perspektywie czasu 10 - 15 lat, bo wtedy nabywamy jednostki po różnych cenach i jest ich naprawdę dużo. Przy czym po około 8 latach podwajamy wpłacany kapitał. Oceny na podstawie 3 - 5 lat inwestycji nie są miarodajne.
  • 2011-08-18 23:44 czwartek ~siara | [+] odpowiedz
    Tak tak złotousty piewco funduszy, akurat mam fundusz już 9 rok i pieniążków jest coś około 50% tego co wpłaciłem. Jutro likwiduję to g..no i już więcej nie dam się naciągać, bo jak do tej pory to za... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.