X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Rekordy szybkości i skuteczności załatwiania sprawy odszkodowań wiedzie LUX VERITAS Kancelarie Prawne

2016-11-12 10:48 sobota ~klient zadowolony
W Polsce jest prawie 900 firm odszkodowawczych. Mocno tym tematem się zacząłem interesować wybierając najlepszą firmę dla mojej rodziny. Są duże korporacje gdzie bardzo opieszale sprawy idą i są mniejsze podmioty , które znów nie mają dużego doświadczenia. Wybierając miałem do wyboru : Votum, LEX z Krakowa, Helpea , DRB , Euco. Zapoznałem się z umowami oraz referencjami. Zadzwoniłem do osób , które korzystały z usług. W większości sprawy były prowadzone bardzo opieszale. Znalazła się jedna solidna i bardzo szybka Kancelaria. LUX VERITAS Kancelarie Prawne. Nie mogłem uwierzyć ale słyszałem , że po podpisaniu umowy już po 20 dniach pieniądze są na koncie. Zdecydowaliśmy się na nich. Przeszli wszelkie moje oczekiwania. Po 17 dniach pieniądze mieliśmy na koncie !. W innych firmach było to po 2 miesiącach !. Nie wiem jak Oni to robią ale z czystym sumieniem mogę polecić LUX VERITAS Kancelarie Prawne. Po 8 miesiącach mieliśmy już sprawę w Sądzie i za wypade śmiertelnym łącznie dostaliśmy 600. 000 PLN. Teraz po swoim doświadczeniu a jestem mocno sceptyczny , mogę szczerze ich polecić.
  • 2016-11-16 14:51 środa ~jasio | [+] odpowiedz
    A w jaki sposób dotarłeś do numerów telefonów :):):):):):):):):) Śmierdzi naganiaczem z daleka :):):):):):):) Lepiej nie pisz takich pier.... bo tylko pokazujesz jakiej klasy specjaliści pracuja w tej... czytaj dalej »
  • 2016-11-23 12:47 środa ~ja | [+] odpowiedz
    Witam Ciebie, Oczywiście wierzyć nie musisz. Mogę przesłać wyrok sądowy na meila potwierdzający moje słowa. w 30 dni załatwili dla rodziny 105,000.00zł . Sumarycznie dostaliśmy tyle ile mówię wr... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.