X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Renta rodzinna- komu i kiedy przys³uguje?
2009-07-06 09:00 poniedzia³ek
Odpowiedzi: 25
  • 2021-11-23 21:19 wtorek ~Wisesia | [+] odpowiedz
    Czy z chwil± kiedy zaprzestanê wychowywaæ dziecko posiadaj±ce rentê rodzinn± po ojcu, i skoñczê 50 lat a od ¶mierci mê¿a bêdzie 15 mam uprawnienia do renty
  • 2021-10-10 14:22 niedziela ~Monika | [+] odpowiedz
    Parê dni temu straci³am mê¿a wieku 42 lat zmar³ na covid. M±¿ prowadzi³ w³asn± dzia³alno¶æ op³aca³ sk³adki ZUS 1457 z³ na miesi±c i by³ na karcie podatkowej. Czy kto¶ mo¿e mi przybli¿yæ jaka przys³... czytaj dalej »
  • 2021-03-19 18:56 pi±tek ~Kasia | [+] odpowiedz
    Mój by³y m±¿ pracowa³ do 22 sierpnia 2017 roku. 12 listopada 2020 roku zgin±³ w po¿arze w wieku 48 lat i osieroci³ 6 letnie dziecko. Czy w zwi±zku z tym nale¿y siê dziecku renta? Napomknê ¿e zmar³y do... czytaj dalej »
  • 2017-12-04 10:55 poniedzia³ek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-11-17 16:54 pi±tek ~Blue | [+] odpowiedz
    Ostatnie dni zapisów! Przyjd¼ do BLUE Education!!!Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnieñ do zni¿ek na przejazdy, legitymacji, za¶wiadczenia renty, do ZUS? Zapisz siê na ciekawe kierunki bez czesnego w... czytaj dalej »
  • 2016-09-21 18:31 ¶roda ~anonimek | [+] odpowiedz
    czy przys³uguje mi nadal renta rodzinna je¿eli mam 20 lat a mój ojciec zmar³ przed moimi narodzinami i nie by³ mê¿em mojej mamy? Dodam, ¿e nigdy nie dostawa³em nic od pañstwa w zwi±zku z jego ¶mierci±... czytaj dalej »
  • 2016-09-21 18:31 ¶roda ~anonimek | [+] odpowiedz
    czy przys³uguje mi nadal renta rodzinna je¿eli mam 20 lat a mój ojciec zmar³ przed moimi narodzinami i nie by³ mê¿em mojej mamy? Dodam, ¿e nigdy nie dostawa³em nic od pañstwa w zwi±zku z jego ¶mierci±... czytaj dalej »
  • 2016-05-05 23:33 czwartek ~mama | [+] odpowiedz
    Witam, czy bêdzie przys³ugiwa³a renta dzieku po ojcu? Gdy ojciec by³ ubezpieczony ale nie op³aca³ sk³adek min 5 lat? Dziecko ma 2,5 roku.
  • 2016-02-23 18:46 wtorek ~Go¶æ | [+] odpowiedz
    Witam,posiadam rentê rodzinn± po zmar³ym dziadku milicjancie (MSWiA) oraz z tytu³u niepe³nosprawno¶ci (trwale ca³kowicie niezdolna do pracy i samodzielnej egzystencji) przyznan± bez terminowo tj. n... czytaj dalej »
  • 2016-01-19 09:53 wtorek ~marta | [+] odpowiedz
    Mam pytanie mam 31 lat pracuje moja mama zmarla pol roku temu opiekowalam sie nia czy nalezy ni sie jakas reta
  • 2015-10-28 17:58 ¶roda ~moni | [+] odpowiedz
    czy po slubie bede dalej otrzymywac rente uczac sie ?
  • 2015-10-07 17:05 ¶roda ~Weronika | [+] odpowiedz
    Witam mam takie pytanie ma 27 lat wychowuje dwoje dzieci tydzieñ temu zmar³ m±¿ mia³ 30 lat spe³nia³ warunki do pobierania renty by³ chory na serce ale przez zaniedbanie nie przed³u¿y³ renty i w chwil... czytaj dalej »
  • 2015-09-21 18:22 poniedzia³ek ~Beata | [+] odpowiedz
    Witam mam 21 lat dostaje rente po ojcu razem z mam± mamy na pó³ nieca³e 600 z³ ona i ja na rêke. co roku wysy³am za¶wiadczenie ze szko³y ¿ê do niej uczêszczam (liceum zaoczne) i mi wstrzymuj± od wrze¶... czytaj dalej »
  • 2015-09-07 17:22 poniedzia³ek ~skaut | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry - mój ojciec zmar³ kiedy mia³em 15 lat - nie pobiera³em po nim renty (ojciec przed ¶mierci± by³ na rencie) teraz mam ju¿ ponad 30 lat czy przys³uguje mi zwrot - wyrównanie za ten okres w k... czytaj dalej »
  • 2015-08-18 16:13 wtorek ~joanna | [+] odpowiedz
    Mam pytanie mam 18 lat jestem w ci±¿y i dostawa³am rentê po dziadku, chce przerwac nauke w szkoke.czy dalej bêde fostawac rentê jak jestem w ci±¿y?
  • 2015-06-18 14:08 czwartek ~zagubiona | [+] odpowiedz
    dlaczego jednym przysluguje renta po zmarlym rodzicu a innym odmawiaja mam przypadek znajoma jest w zwiazku malzenskim posiadaja wysokie dochody maja dwoje dzieci i ona uczeszcza juz drugi raz zaoczn... czytaj dalej »
  • 2015-06-18 13:59 czwartek ~zzz | [+] odpowiedz
    mam pytanie czy nalezy sie reta osobie ktora uczeszcza nadal do szkoly zaocznie a jest w zwiazku malzenskim
  • 2015-01-23 11:23 pi±tek ~kasia | [+] odpowiedz
    Czy mogê matkê wci±gn±æ na swoje ubezpieczenie po zmar³ym ojcu
  • 2014-01-18 18:55 sobota ~sylwia | [+] odpowiedz
    moj tato mial 62 lata czy mojej mamie majacej57 lat przysluguje po nim reta ? tato nie byl nigdzie ubezpieczony
  • 2012-06-27 12:47 ¶roda ~mario | [+] odpowiedz
    przyznano mi rentê po zmar³ym ojcu, ale oprócz tego pracujê; jakiej kwoty nie mo¿e przekroczyæ moje wynagrodzenie, abym dalej mog³a otrzymywaæ rentê? czy muszê zrezygnowaæ z pracy aby dalej otrzymywaæ... czytaj dalej »
  • 2011-09-03 17:38 sobota ~KAMILA .M | [+] odpowiedz
    CZY PRZYS£UGUJE SIÊ RENTÊ RODZIN¡ CÓRCE PO ZMAR£YM OJCU.JESTEM W ZWI¡ZKU MA£¯EÑSKIM. JA JAKO CÓRKA OTRZYMUJE RENTÊ SOCJALN¡ OTRZYMYWAN¡ PRZEZ ZUS. OJCIEC MIA£ 50 LAT I PONAD 25 LAT PRACY,ALE OSTATNI... czytaj dalej »
  • 2011-02-02 11:06 ¶roda ~bb | [+] odpowiedz
    Mam pytanie, m±¿ zmar³ 7 lat temu, ja mia³am wtedy 43lata ( ur. w sierpniu 1961r) i na wychowaniu syna ( urodzony w 1982 r), syn uczy³ siê i dosta³ rentê po ojcu. Ja w tym roku w sierpniu koñczê 50 l... czytaj dalej »
  • 2011-01-12 12:40 ¶roda ~ania | [+] odpowiedz
    JESTEM MAM¡ 4 DZIECI , PRZEZ 12 LAT BY£AM W ZWI¡ZKU ,PO 12 LATACH SIÊ ROZSTALI¦MY , MOJE PYTANIE JEST TAKIE CZY NALERZY SIÊ DZIECIOM RENTA PO OJCU , OJCIEC DZIECI UMAR£ 16 PA¯D... czytaj dalej »
  • 2010-04-11 21:01 niedziela ~Paula | [+] odpowiedz
    Znajoma ma 1 ha ziemi czy koliduje to z ubieganiem siê o rentê rodzinn± po zmar³ym mê¿u? Proszê o poradê.
  • 2009-12-11 09:20 pi±tek ~porada eksperta | [+] odpowiedz
    obecnie pracuje we francji legalnie od2001 r wpolsce razem ze szkola mam przepracowane ok 12 lat czy nalezec bedzie mi sie z tych lat jakas emerytura dziekuje za odpowiedz
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.