X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

Rolnik ze słupskiego

2014-04-05 13:45 sobota ~bazyli
22.01.2013 r. zawarłem umowę ubezpieczenia obowiązkowego budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego za polisą nr RG0776084 w Słupsku. W dniu 27.10.2013 r. (ni to trąba powietrzna pow 23m/s, ni to silny poryw wiatru 20 m/s-23m/s.pozbawił mi dachu nad ubezpieczonym garażem, co wiąże się z nowymi kosztami. Instytut Meteorologii O/Gdynia dla TUW podaje max. i śr. prędkości wiatru w dn. 27.10.13 r. g. 01;40 4,2 i 2,7; g. 22;40 5,3 i 3,7, a dla Kancelarii Radców Prawnych z pisma z dn. 10.03.2014 r. cytuję: "Szczegółowa analiza map synoptycznych (pogodowych) oraz pomiarów anemometrycznych ze stacji meteorologicznych IMGW-PIB wykazała, że na Pomorzu w tym, w rejonie miejscowości Głuszynko, w godzinach wieczornych i nocnych wystąpiły bardzo silne porywy wiatru w granicach 20 m/s - 23 m/s. Dwa dokumenty, o dwu różnych treściach. Składka opłacona, koszty rosną, TUW się żywi, a chłop jak ni ma, tak ni ma.
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.