X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wątku:

Bardzo niskie zadośćuczynienie/odszkodowanie z OC sprawcy
2016-06-22 15:36 środa ~Agata.R
Witam. Mam takie pytanko. Bo ostatnio dostałam odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, w którym uczestniczyłam. I wydaje mi się że dostałam znacznie mniej niż powinnam. Widziałam gdzieś informacje że Salvum odszkodowania zajmuje się takimi sprawami. W sensie, że mogą mi pomóc. Czy ktos z takiej pomocy już korzystał? Jak to wygląda?
Odpowiedzi: 16
  • Oc
    2017-08-16 09:19 środa ~Tomek1987 | [+] odpowiedz
    Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez proble... czytaj dalej »
  • 2017-08-01 22:01 wtorek ~Daniel Porebak | [+] odpowiedz
    PANEK - Tam korzystaliśmy z żoną z auta zastępczego, nie było najmniejszych problemów. Pozdrowienia.
  • 2017-04-25 13:01 wtorek ~Ajanicki | [+] odpowiedz
    Samochód brałem w Panek - wypożyczalnia załatwia za Ciebie wszystkie sprawy formalne. Można im zaufać w kwestii OC sprawcy.
  • 2017-03-21 19:54 wtorek ~Kamilos40 | [+] odpowiedz
    W Panek pewien czas temu wynająłem samochód właśnie z OC sprawcy po klasycznym dzwonku na parkingu. Wszystkie formalności zajęły chwilę, oczywiście trzeba mieć oświadczenie o szkodzie, żeby taki wynaj... czytaj dalej »
  • 2017-02-22 18:25 środa ~Arche | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie w przypadku takich wypadków dobrze również wziąć samochód zastępczy jeżeli oczywiście jest nam takowy potrzebny. Ja tak robiłem w Panek - wyszło to świetnie.
  • 2017-01-23 15:47 poniedziałek ~Stefan Klaus | [+] odpowiedz
    Ja z autka zastępczego skorzystałem w wypożyczalni Panek. Dość duża firma, mają na takie sytuacje przygotowane papiery, nie trzeba z niczym biegać, po prostu korzystasz z auta, a oni sobie już wszystk... czytaj dalej »
  • 2016-12-28 21:35 środa ~ulli | [+] odpowiedz
    Mi właśnie przez cuk wyszło najtaniej kupić OC
  • 2016-12-28 21:34 środa ~ulli | [+] odpowiedz
    Mi właśnie przez cuk wyszło najtaniej kupić OC
  • 2016-11-30 21:07 środa ~nissan | [+] odpowiedz
    Pytałem o pakiet prawny i się okazało że tylko w cuk go dają do ubezpieczenia.Fajna sprawa.
  • 2016-11-30 21:07 środa ~nissan | [+] odpowiedz
    Pytałem o pakiet prawny i się okazało że tylko w cuk go dają do ubezpieczenia.Fajna sprawa.
  • 2016-11-21 15:30 poniedziałek ~MariuszMax | [+] odpowiedz
    Ludzie kantowani przez ubezpieczycieli powinni jakąś grupę założyć, bo przy zaniżaniu odszkodowań na poziomie 90% przypadków byłaby całkiem liczna. A co do Salvum – faktycznie solidnie. Bez ... czytaj dalej »
  • 2016-06-28 08:44 wtorek ~Bartosz.Szerma | [+] odpowiedz
    Tam naprawdę nie ma żadnych ukrytych niespodzianek. To prosta sprawa, całkowicie zgodna z prawem, całkowicie dla Ciebie opłacalna. Za nic nie płacisz, nic nie ryzykujesz. W czasach gdy ubezpieczyciele... czytaj dalej »
  • 2016-06-24 11:04 piątek ~Sławomirr | [+] odpowiedz
    Sprawa jest bardzo prosta. Ślesz im na maila informacje o co chodzi z kosztorysem szkody oraz decyzją o przyznaniu ubezpieczenia. Oni patrzą czy z tego można coś jeszcze wycisnąć i dają Ci odpoowiedź.... czytaj dalej »
  • OC
    2016-06-23 21:01 czwartek ~ells | [+] odpowiedz
    Ja na szczęście takich problemów nie mam.I też pewniej się czuję, bo przy zakupie OC dostałam w cuk pakiet pomocy prawnej.
  • OC
    2016-06-23 21:01 czwartek ~ells | [+] odpowiedz
    Ja na szczęście takich problemów nie mam.I też pewniej się czuję, bo przy zakupie OC dostałam w cuk pakiet pomocy prawnej.
  • 2016-06-23 11:41 czwartek ~Bartosz.Szerma | [+] odpowiedz
    Korzystałem. Polecam. Firma solidna i uczciwa.
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.