X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia PZU Życie S.A.

Satysfakcja z obsługi w Legionowie

2017-11-16 22:43 czwartek ~Klient
Ja jestem zadowolona z obsługi Magdalena Etz z Legionowa konkretna rzeczowa i przede wszystkim ludzka. Wysoka kultura osobista. Dziękuję Pani Magdaleno, bo jak czytam te komentarze to się włosy jeżą na głowie.
  • 2020-07-09 15:07 czwartek ~Zadowolony Klient | [+] odpowiedz
    Bardzo miła i kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze rzeczowa pomoc w stosunku do sprawy Klienta. ~Kolega -chyba ma jakiś kompleks albo dostał kosza jeśli twierdzi, że uprzejmość jest p... czytaj dalej »
  • 2020-07-09 15:06 czwartek ~Zadowolony Klient | [+] odpowiedz
    Bardzo miła i kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze rzeczowa pomoc w stosunku do sprawy Klienta. ~Kolega -chyba ma jakiś kompleks albo dostał kosza jeśli twierdzi, że uprzejmość jest p... czytaj dalej »
  • 2019-05-16 13:02 czwartek ~kolega | [+] odpowiedz
    pani magdalena podrywa kazdego faceta, nabuzowana seksualnie chyba jest
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.