X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

SIGNAL IDUNA – pierwsze w Polsce prywatne ubezpieczenie zdrowotne ze świadczeniami szpitalnymi
2007-09-13 17:36 czwartek
Odpowiedzi: 7
  • 2010-10-11 21:29 poniedziałek ~Bullit | [+] odpowiedz
    Wbrew oczekiwaniom S.I. działa tak jakby pochodziła gdzieś z ameryki łacińskiej - sporo medialnego rozgłosu, ochy i achy, następnie długie czekanie a w końcu żałosne coś - jeśli w ogóle. W porównani... czytaj dalej »
  • 2009-07-08 10:29 środa ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Towarzystwa ubezpieczeniowe jak Signal Iduna powinny zostać zamknięte z racji braku podstawowych zasad jakie powinny przyświecać firmą ubezpieczeniowym. Płaciłem składki przez 6 lat a jak wylądowałem ... czytaj dalej »
  • 2009-05-12 15:12 wtorek ~zawiedziony | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed tą firmą, miałem wypadek w grudniu 2008, wysłałem do nich wszystkie papiery i "zero" odzewu, moje telefony na nic się nie zdają, jestem zbywany. Porażka. Pozdrowienia dla... czytaj dalej »
  • 2009-03-18 19:12 środa ~narciara | [+] odpowiedz
    nowatorski charakter.... hahahha czekam juz grubo ponad 30 dni na odpowiedz od szanownych panstwa- a maja na to 30 dni. Moja wizyta w szpitalu za granica po kontuzji na nartach i badania(mialam ubez... czytaj dalej »
  • 2008-11-13 12:30 czwartek ~BI BU | [+] odpowiedz
    Myślę, że są tacy jak ja-zadowoleni z usług tylko nie mają ciśnienia żeby się wpisywac. Pogodzona jestem z myśla,że w Polsce nie ma bezpłatnej słuzby zdrowia i posiadam karte medyczną. KOrzystam z ni... czytaj dalej »
  • 2008-06-26 22:28 czwartek ~jbo | [+] odpowiedz
    nie kupujcie ubezpieczeń w Signal Idula, te ich komfortowe warunki szpitalne i wybór lekarz prowadzącego to fikcja-niech idą na swój niemiecki teren
  • 2007-10-18 18:00 czwartek ~ropa z raka | [+] odpowiedz
    Signal Idiuna to złodzieje i biurokraci. lepiej mieć z nimi wszystkie papiery w 3 kopiach i wszystkie ze stemplem papieża, bo jak nie to na pewno będą starali się nie pomóc. jakoś jak biorą pieniądze... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.