X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Signal Iduna to znane i chętnie wybierane towarzystwo ubezpieczeniowe istniejące już od ponad 100 lat. Grupa powstała w Niemczech, obecnie jednak działa na wielu rynkach europejskich, w tym również na polskim. Oferuje zarówno produkty ubezpieczeniowe (z zakresu komunikacji, podróży, życia oraz majątku), jak i finansowe. Z usług Signal Iduna skorzystało już wielu Polaków. Co myślą o ofercie tego towarzystwa?

Z raportu Rzecznika Finansowego za rok 2017 możemy się dowiedzieć, że złożono 30 wniosków dotyczących działalności Signal Iduna - a to zaledwie 0,3% wszystkich składanych skarg i odległe 19 miejsce w zestawieniu wszystkich ubezpieczycieli.

Optymalne rozwiązanie można znaleźć w naszym kalkulatorze. Tam sprawdzisz ubezpieczenia oferowane przez Signal Iduna, poznasz i porównasz ich ceny z innymi polisami dostępnymi na rynku.

Korzystałeś z oferty Signal Iduna? Podziel się swoją opinią na temat tej firmy! Napisz, co myślisz o cenach tego ubezpieczenia. Podziel się swoim doświadczeniami w kontakcie z Signal Iduna. Twoje rzetelne i prawdziwe opinie z pewnością pomogą innymi klientom zastanawiającym się na zakupem tego ubezpieczenia.

SIGNAL IDUNA NIELUDZKIE TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA TO POWINNO BYĆ ICH MOTTO !!

2010-07-31 00:56 sobota ~Elżbieta
Witam, byłam w Bułgarii droga trwała 26godz.,po spuchniętych nogach dostałam zapalenie żył i skrzep na 3 cm.,wszystkie papiery i rachunki wysłałam jednak lekarz orzekł iż najbezpieczniejszy będzie powrót do kraju samolotem i nie widzi innej możliwości ze względów na możliwość zatoru!Signal Iduna odmówiła pomocy rzekomo choruję od lat na żylaki o czy nie wiem i moi lekarze też!Co jest śmieszne,bo w żadnej dokumentacji nie ma takiej wzmianki-nawet tej z Bułgarii od Profesora kardiologii! W dzień wyjazdu zaproponowali że mogę sama wrócić a dzieci może autokarem?(mam dwie córki 7lat i 13) i byłam jedynym opiekunem prawnym?Każdy dokument potwierdza nabyty w trakcie 26godz.,jazdy stan zapalny żył co jest wynikiem opuchniętych nóg, a nie wskazuje na żadne choroby przewlekłe!!Podkreślam iż lekarze Bułgarscy nie wyrazili zgody na taki transport tylko samolot bo jest to najkrótsza droga i nie obciąża żył,(w między czasie musiałam dostać zastrzyk tylko gdzie na cpn?Jeżeli jechała bym autokarem) w desperacji chciałam wrócić z wycieczką jednak Signal Iduna bała się że może mi coś się stać w autokarze i zmuszała mnie do wysłania pisma natychmiast że ponoszę odpowiedzialność za siebie po drodze,miałam przyfrunąć?Zostawili mnie jak bezpańskiego psa z dwójką dzieci na środku holu hotelowego!Szantażowali mnie, wpierali chorobę przewlekłą,mam 34lata i żadnych żylaków-SIGNAL IDUNA- NIELUDZKIE TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA-to ich motto!W końcu na swój koszt wróciłam z dziećmi,teraz idę do sądu!!!
  • 2015-01-22 10:19 czwartek ~drab | [+] odpowiedz
    Przeczytane w prasie: Pani Julia miała wypadek na nartach w Austrii, a jej ubezpieczyciel, Signal Iduna, nie chce pokryć kosztów szkody. Polka była ubezpieczona w Signal Idunie na 25 tys. euro. ... czytaj dalej »
  • 2010-08-12 00:14 czwartek ~elorap | [+] odpowiedz
    Jeden z nielicznych ktory z umowy usnal odszkodowanie za zwichniecie stawu skokowego powod? Za czesto sie zdarza. Zapomnieli ze jest to bardziej uciazliwe niz niejedno zlamanie. Zycze calemu zarzadowi... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.