X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Skrzynka na skargi – MTU
2010-10-25 08:58 poniedzia³ek
Odpowiedzi: 20
  • 2018-09-03 08:57 poniedzia³ek ~sk3590 | [+] odpowiedz
    MTU. Mam wykupiony assistance w wariancie Premium - sremium nie premium. Samochód zepsó³ mi siê na ¶rodku najbardziej ruchliwej i najczê¶ciej uczêszczanej trasy w mazowieckim, nie po ¶rodku niczego, p... czytaj dalej »
  • 2015-01-28 21:50 ¶roda ~ADAM KORNEL | [+] odpowiedz
    ZOSTALEM ZATRZYMANY PRZEZ POLICJE W LONDYNIE,POWOD-BRAK UBEZPIECZENIA POJAZ,SAMOCHOD ZOSTAL ZAREKWIROWANY 300FUNT,+300FUNT GRZYWNA I 6PUNKT,MAM PYTANIE, CZY MOGE OTRZYMAC OD MTU WARUNKI POLISY W JEZYK... czytaj dalej »
  • 2013-04-26 21:00 pi±tek ~Ilona | [+] odpowiedz
    -20 stycznia 2013 r. kupili¶my samochód z op³acon± sk³adka kwartalna 10 pa¼dziernika 2012 r.; -22 stycznia zg³osili¶my siê do agenta MTU, przedstawi³ korzystna opcje kontynuowania ubezpieczenia &... czytaj dalej »
  • 2012-12-03 15:34 poniedzia³ek ~gosik | [+] odpowiedz
    Zg³aszam skargê na agentkê,której znam nazwisko...Pani pracuje w punkcie obs³ugi MTU w Rawiczu na poczcie przy ul.Pi³sudskiego.Powodem mojego za¿alenia jest lekcewa¿±ce podej¶cie do mnie,a zapyta³am t... czytaj dalej »
  • 2012-07-25 22:03 ¶roda ~Lena | [+] odpowiedz
    Na pocz±tku sierpnia ubezpieczy³am samochów w firmie MTU. Samochód jest w wersji cabrio. Pod koniec wrze¶nia dzwoni mi³a Pani z biura, ¿e przykro nam ale samochód nie mo¿e zostaæ ubezpieczony przez na... czytaj dalej »
  • 2012-07-04 16:55 ¶roda ~misiek.62.62@o2.pl | [+] odpowiedz
    Wypadek mia³a 13.01.2012 i zg³osi³am to do ubezpieczyciela sprawcy generali zakoñczy³am leczenie i dokumnety z³o¿y³am 15 maja 2012 a dokumnty do likwidatora wp³yne³y dopiero 23 maja 2012 ca³y czas pyt... czytaj dalej »
  • 2012-07-03 13:12 wtorek ~kriss | [+] odpowiedz
    witam moja sprawa wygla tak ¿ê dostalem list od komornika ktory powiedzial mi ze sciaga naleznosc za nieoplacone skladki z MTU!!!! ale ja nigdy nie posiadalem niczego w tej firmie dzwoniac do MTU nie ... czytaj dalej »
  • 2012-06-11 18:27 poniedzia³ek ~Pokrzywdzona | [+] odpowiedz
    Próbowa³am znale¼æ telefon do MTU, abym mog³a z³o¿yæ skargê na zaniedbania z ich strony, jak siê okazuje jest to firma dzia³aj±ca za wy³±cznie za pomoc± infolinii!!!!!! Klient/ poszkodowany mo¿e zg³o... czytaj dalej »
  • 2012-05-31 08:03 czwartek ~sylwester | [+] odpowiedz
    placaæ ca³a skladkê mtu odpowiada z sumy gwarancyjnej 80 procent a za powódz 50 procent z pozosta³ych 80 czyli z sumy gwarancyjnej 15tys za sprzet i wyposazenie domu zostaje 6000 ale sie zdziwi³em a s... czytaj dalej »
  • 2012-04-23 16:20 poniedzia³ek ~wasz klient | [+] odpowiedz
    jaki¶ dupek ze szczecina podaj±cy siê za agenta mtu pod nr tel 914340520 w dniu 23.o4.12 ok godz.16-tej nie przedstawi³ siê i na moj± uwagê wy³±czy³ siê nie chc±c ze mn± rozmawiaæ - po co wam taki age... czytaj dalej »
  • 2012-01-25 20:41 ¶roda ~tols | [+] odpowiedz
    Z uwagi na przeoczenie zap³aty I-szej sk³adki na AC dosta³am wezwanie do op³acenia tej¿e na pocz±tku stycznia 2011. Oczywi¶cie przelew poszed³ zapó¿no, w zwi±zku z czym umowa nie zosta³a zawarta. Kied... czytaj dalej »
  • 2012-01-25 20:40 ¶roda ~tols | [+] odpowiedz
    Z uwagi na przeoczenie zap³aty I-szej sk³adki na AC dosta³am wezwanie do op³acenia tej¿e na pocz±tku stycznia 2011. Oczywi¶cie przelew poszed³ zapó¿no, w zwi±zku z czym umowa nie zosta³a zawarta. Kied... czytaj dalej »
  • 2011-12-09 10:10 pi±tek ~Grzesiek | [+] odpowiedz
    Proszê o wyszkolenie agneta z Piastowa i nadaæ mu uprawnienia do odbierania wypowiedzenia umowy, oraz proszê umie¶ciæ przy jego biurze oraz na stronie internetowej informacjê, ¿e wypowiedzenia umów z... czytaj dalej »
  • 2011-11-15 16:17 wtorek ~¶cigana przez komornika | [+] odpowiedz
    Pól miesi±ca przed koñcem umowy, zg³osi³am chêæ zakoñczenia "wspó³pracy". Przyjêli do wiadomo¶ci, ALE... nale¿y to zrobiæ na ich formularzu. Zrobi³am, wys³a³am, dzieñ po terminie, z pismem p... czytaj dalej »
  • 2011-11-08 16:12 wtorek ~oburzony | [+] odpowiedz
    W lipcu 2011 roku nad moj± miejscowo¶ci± przesz³a wichura, uszkadzaj±c dach mojej obory i gara¿u (wszystkie wymienione ubezpieczone w MTU). Dwa dni po zdarzeniu przyby³ od nich cz³owiek w celu zrobie... czytaj dalej »
  • 2011-03-16 19:51 ¶roda ~Agnieszka Kardasz-Kordylasiñska | [+] odpowiedz
    Od maja 2009 roku mam na w³asno¶æ przez s±d przyznane auto,które by³o ubezpieczone w MTU na polisie mojego by³ego mê¿a,do roku 2011.By³y m±¿ wyrazi³ zgodê bym mog³a je¼dziæ na jego ubezpieczeniu.W sty... czytaj dalej »
  • 2011-02-07 11:35 poniedzia³ek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Szkoda w lipcu 2010 , we wrze¶niu by³ likwidator, do tej pory raz siê dodzwoni³em - w listopadzie, dosta³em 1 maila w lutym 2011 z odpowiedzi±, ¿e szkoda zlikwidowana i wyp³acone pieni±¿ki. Oczywi¶c... czytaj dalej »
  • 2011-01-11 17:13 wtorek ~MARZENA | [+] odpowiedz
    To chora firma. Nie mozna sk±taktowaæ siê z nikim z szefostwa osobiscie tylko z tymi Mi³ymi Paniami, które pewnie s± nic nie winne tylko w g....nej firmie pracuj±. Ale do rzeczy. Obieca³am,¿e opiszê i... czytaj dalej »
  • 2010-12-01 20:58 ¶roda ~zbigniew Jaroszynski | [+] odpowiedz
    jestem ubezpieczony w MTU podobnie jak moja rodzina i znajomi ale mamy powa¿ne w±tpliwo¶ci czy dobrze zrobili¶my wybieraj±c Wasz± f-mê ubezpieczeniow±.Dlaczego ? wiêc wja¶niam- w dniu 6 wrze¶nia 2010 ... czytaj dalej »
  • 2010-11-26 20:13 pi±tek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    11-10-2010 kupi³am Mercedesa A140 12-10-2010samochód zosta³ rozbity.W z zwi±zku z wprowadzeniem mnie w b³±d odno¶nie wyp³aty odszkodowania ¿±dam dop³aty do przyznanego mi odszkodowania [decyzja z dn.1... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.