X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek

Stanowczo odradzam ubezpieczeń w Link4

2015-09-30 15:57 środa ~Ubezpieczony w Link4
Długo korzystałem z ubezpieczeń Link4, w tym na samochody i mieszkania. Aż doświadczyłem szkody i potrzebowałem ich pomocy. To JEST DRAMAT KTÓRY MOZE ZNISZCZYĆ CI SPORA CZESC ŻYCIA. Zalałem Sasiada, który poprosił o naprawę zalanych pomieszczeń. Zwrocilem sie do Link4, ktore nie chciało ze mną rozmawiać bo nie jestem poszkodowany - niech sasiad sie do nich zgłosi (jako poszkodowany). Gdy zwrócił sie do nich Sasiad zwodzili go przez ponad rok i odmówili szkody. W uzasadnieniu napisali, ze jak beda mieli wyrok sadu to wypłaca odszkodowanie. Sasiad podał mnie do sadu, który wydał wyrok doprowadzenia mieszkania do stanu sprzed zalania. Do tego cała rodzina doświadczyła wielokrotnego zwymyślania przez Sasiada - fatalne warunki mieszkania. Link 4 na podstawie wyroku nie usunął szkody, tylko wypłacił grosze - a ja nadal muszę wyremontować mieszkanie Sasiada na własny koszt. Przez cały okres dwóch lat użerania sie z Link4 ani razu nie dostałem od nich żadnego wsparcia ani porady ani ułatwienia. Gdybym nigdy nie ubezpieczył sie - zapłaciłbym mniej i miał zadowolonego Sasiada. Przez link 4 mam 2 lata udręki i ogromne koszty. To link4 wpakował nas na drogę sadowa unikajac wypłaty odszkodowania i kombinując ze swoimi prawnikami. JESLI CHCESZ SIE UBEZPIECZYĆ TO WYNAJMIJ PRAWNIKA, KTÓRY POMOŻE CI ZMUSIĆ LINK4 do obsługi Twojej szkody.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.