X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Strach mieć do czynienia z taką firmą

2016-11-10 13:17 czwartek ~Jasnowidz
Wysłałam rezygnację z ubezpieczenia samochodu w terminie, tylko że na adres w Warszawie. Po kilku dniach Proama przysłała mi przypomnienie o zapłacie tego ubezpiecznia. Dzwoniłam i mi powiedzieli że powinnam wysłać to na adres w Lublinie XD yo jasnowidz to ja. Powiedzieli że, będą szukać (!) tego listu, zapytałam się czy powinnam wysłać rezygnacje jeszcze raz na lublin, odpowiedzili że nie ma takiej potrzeby bo się znajdzie i wszystko bedzie dobrze. Po paru dniach przychodzi do mnie wezwanie do zapłaty haha na szczęście wysłałam rezygnację jeszcze raz, było juz pare dni po terminie. O dziwo to zarejstrowali, ale za te pare dni i tak muszę zapłacić 69zł. Wyciągają kasę od ludzi jak tylko mogą. OSZUŚCI. Ogólnie nie polecam, chyba że masz nerwy ze stali :D
  • 2016-12-21 22:58 środa ~Tomek | [+] odpowiedz
    trzeba było iść do agenta i złożyć wypowiedzenie. Agent załączył by to do aplikacji pod konkretną polisę i nie byłoby problemu. po co robiaś sobie koszty wysyłki? Agent przystawiłby Ci pieczątke i mia... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.