X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.63 (614 głosy)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Super

2009-04-16 10:08 czwartek ~Wojas
najlepsza firma ubezpieczeniowa na rynku
  • 2015-01-14 22:47 środa ~W | [+] odpowiedz
    GOTHAER SUPER
  • 2014-10-22 21:27 środa ~Gothaer do poprawy | [+] odpowiedz
    Kiedyś może tak będzie. Kiedyś... Na razie 5 razy karana przez KNF. Pewnie kar będzie jeszcze i 6-ta, i wiecej... Duuuzo maja jeszcze do zrobienia, oj dużo.
  • 2014-08-06 16:58 środa ~Bodv | [+] odpowiedz
    Jestem kierowcą poszkodowanym przez kljętkę tej firmy , jeśli ktoś kiedyś będzie miał podobnie to niech wybierze opcję aby naprawę szkód zrobił jakiś profesjonalny zakład , ja osobiście wybrałem opc... czytaj dalej »
  • .
    2013-10-12 12:06 sobota ~rozczarowana | [+] odpowiedz
    chyba nie miałeś z nimi do czynienia. poczekaj aż będziesz chciał aby wypłacili Ci odszkodowanie, to zmienisz zdanie od razu
  • 2013-10-14 18:22 poniedziałek ~mc | [+] odpowiedz
    WItam. Z perspektywy poszkodowanego, jest to firma o wątpliwym działaniu. Ciągle musiałem do nich dzwonić, bo nie podejmowali żadnych działań terminowo. Konsultanci wprowadzają w błąd, dodatkowo wykaz... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
    3.87
    OPINIE O Gothaer
  • 2013-08-14 02:03 środa ~woj z warmii | [+] odpowiedz
    Co ty Wojas, Ty idiota pewnie jesteś? albo pracownik.
  • 2013-05-10 14:41 piątek ~doświadczalny | [+] odpowiedz
    o tej firmie dowiedziałam się poprzez wezwanie do uregulowania rzekomej składki...jaka firma wysyła nieuzasadnione ponaglenia., informuje ludzi o zawarciu umowy której nikt nie podpisywał, i kieruje s... czytaj dalej »
  • 2013-01-06 19:27 niedziela ~szery | [+] odpowiedz
    Tanio nie zawsze znaczy super . Ta firma nie chce wypłacać za szkody z OC sprawcy !!! Swoich praw trzeba dochodzić w sądzie !!! PTU było bagnem , teraz jest jeszcze gorzej !
  • 2013-01-23 09:35 środa ~jaraduga | [+] odpowiedz
    Dla tego u nich OC+AC kosztuję mniej niż OC w PZU. Kolega który polecił mi PTU miał stłuczkę i naprawił samochód z AC w PTU bezkosztowo i z samochodem zastępczym. Nie ma na co narzekać firma ma taką s... czytaj dalej »
  • 2013-03-04 18:02 poniedziałek ~lucky | [+] odpowiedz
    jako były pracownik tej firmy muszę stwierdzić, że szeregowi pracownicy w oddziałach jak i centrali starają się jak mogą, żeby sprawy zostały zakończone na czas i korzystnie dla obu stron, problemem j... czytaj dalej »
  • 2013-07-07 22:18 niedziela ~Red Baron | [+] odpowiedz
    Również jestem byłym pracownikiem tej firmy.Na nic były moje chęci i starania, gdyż wszystkie sprawy dostawałem już od dawna przeterminowane. Obecny , nowy zarząd ma wszystko w d..ie. Zwalniają miesię... czytaj dalej »
  • 2012-09-19 22:59 środa ~niezadowolonyklient | [+] odpowiedz
    zapłacili Ci za tę opinię czy jak to było? może PTU samo sobie pisze te komentarze...żal.
  • 2011-12-19 14:24 poniedziałek ~XXX | [+] odpowiedz
    Dwa lata temu mialam powazny wypadek i mam uznane 35% stalego uszczerbku na zdrowiu. Firma odmowila mi wyplaty odszkodowania. Ta firma to dno. Nie polecam nikomu a sprawa zajmie sie oczywiscie sad !
  • 2011-12-02 21:27 piątek ~65u5e6u | [+] odpowiedz
  • 2011-10-14 10:19 piątek ~były klient | [+] odpowiedz
    nie dość że firma jest beznadziejna to widzę, że PR też mają na takim samym poziomie. ahahahahahhaah. Ja dziękuję za takie podejście do klientów. Oszuści i tyle. Moje pieniądze leżą na ich kontach, to... czytaj dalej »
  • 2011-08-01 15:25 poniedziałek ~DJ | [+] odpowiedz
    Właśnie rozjechał mnie palant ubezpieczony w PTU . Ponad tydzień cisza. Dostalam tylko maila -"szkoda calkowita, nie zgadzamy się na naprawę" Już widzę, że będzie bardzo trudno .
  • 2011-07-25 19:25 poniedziałek ~MAX | [+] odpowiedz
    CHYBA CI DUZO ZAPLACIALI ZEBY TAK PISAC :( OSZUSCI
  • 2011-07-07 12:15 czwartek ~xxxx | [+] odpowiedz
    więc poproś o polisę na samochód ciężarowy i nie 24t ale 7.50t to złodziejstwo w biały dzień w ubiegłym roku było to 1000 a w dniu dzisiejszym 3000 ( z 50%zniżkami)Panowie Prezesi za rok możecie szuk... czytaj dalej »
  • 2011-10-13 20:22 czwartek ~pewnybiznes | [+] odpowiedz
    firma ubezpieczeniowa to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji działające charytatywnie. Znam kilka firm ubezpieczeniowych, które podstawową stawkę za samochód ponad 3,5 tony ustaliły na... 10.500 z... czytaj dalej »
  • 2011-04-27 11:06 środa ~jojojojo | [+] odpowiedz
    mojej siostrze skradziono auto- ac było wykupione w PTU. no i dostała odmowę wypłaty!!! wzieła więc panią prawnik i poszły same bezpiśrednio do PTU po dokumenty by prawniczka się zapoznała z nimi, a ... czytaj dalej »
  • 2014-05-07 18:07 środa ~Wiesiek | [+] odpowiedz
    Mieszkający w zagłębiu omijajcie tą firmę.Masz AC jest szkoda przyjeżdża cwaniak od szkody i zaniża ceny na części robociznę i kasy zero.
  • 2010-09-14 12:01 wtorek ~nigdy wiecej z tym gownem | [+] odpowiedz
    super to ty masz lep zryty
  • 2010-03-12 11:28 piątek ~Grzegorz Czykwin | [+] odpowiedz
    Kręcą, odwlekają i walą w gumę - NIGDY nikomu nie polecę tej firmy
  • 2010-01-22 10:56 piątek ~lecer | [+] odpowiedz
    Witaj a miałas/miales jakas kolizje majac polise w tej firmie? Bo wydaje mi sie ze piszesz nie wiedzac o czym bo np tanio kosztowalo OC pozdrawiam
  • 2009-12-15 00:36 wtorek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    W TEJ FIRMIE TO CHYBA PRACUJĄ TYLKO CI CO KASE PRZYJMUJĄ, CAŁA RESZTA PRACOWNIKÓW NIE ROBI KOMPLETNIE NIC!, 4 miesiące i zero jakiego kolwiek odzewu! KOSZMAR, SPRAWA WĘDRUJE DO SĄDU, NIE POLECAM, szcz... czytaj dalej »
  • 2012-04-18 09:59 środa ~syla | [+] odpowiedz
    zgadzam się z ta opinią
  • 2009-12-10 12:48 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    Stary nie pisz takich bzdetów bo robisz z siebie idiotę. Firma dno!!!!!!! Mam całą stronę z wykazem telefonów do likwidatorów i od miesiąca próbuje się dodzwonić. Nikt nie odbiera. Już dawno nie czu... czytaj dalej »
  • 2009-10-27 12:04 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    chyba ktoś ci nieźle zapłacił za taki "marketing" albo rzeczywiście jesteś pracownikiem tej złodziejskiej firmy
  • 2009-10-22 08:40 czwartek ~Marecki | [+] odpowiedz
    Taka opinię mógł wystawić chyba tylko ktoś zatrudniony w PTU. To najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaka miałem do czynienia. Olewanie klienta to ich znak firmowy. Stanowczo odradzam. Marecki
  • 2011-07-18 12:56 poniedziałek ~Lu | [+] odpowiedz
    popieram.ja natomiast czekam ponad rok na odszkodowanie.to jakaś straszna pomyłka to PTU
  • 2011-07-18 12:53 poniedziałek ~Lu | [+] odpowiedz
    popieram.ja natomiast czekam ponad rok na odszkodowanie.to jakaś straszna pomyłka to PTU
  • 2009-07-21 11:41 wtorek ~magda | [+] odpowiedz
    nikt z mopich znajomych nie zna nikogo kto by słyszał coś dobrego o PTU, poważnie, ta firma okrada ludzi w straszliwy sposób.
  • 2011-03-31 09:42 czwartek ~pawel szczecin | [+] odpowiedz
    Wystarczy się nie poddawać i postraszyć z góry centralą.
  • 2011-03-03 18:38 czwartek ~dddd | [+] odpowiedz
    tragedia ta firma dziw że jeszcze to funkcjonuje, chyba przydałyby sie jakieś pozwy zbiorowe , większa szansa !!!!
  • 2011-07-08 21:03 piątek ~kamila | [+] odpowiedz
    zgadzam sie z toba w 1000 %
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.