X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Gdzie mogę się ubezpieczyć, żeby dostać pieniądze za urodzenie dziecka?
2010-05-10 09:01 poniedziałek

Swiadczenie

2014-04-06 23:57 niedziela ~krk
cytuje:Gdzie mogę się ubezpieczyć, żeby dostać pieniądze za urodzenie dziecka? prosze o odpowiedz i gdzie jest najwyzsze indywidualne swiadczenie
 • 2014-08-22 22:46 piątek ~Paweł Szyc | [+] odpowiedz
  Watra (dawny HDI Gerling), Polisa Życie S.A., PKO (dawna Nordea), Uniqa, Generali, Ergo Hestia, Axa, Concordia, Signal Iduna. U tych ubezpieczycieli jest opcja za urodzenie się dziecka i są to ubezpie... czytaj dalej »
 • 2014-09-09 16:07 wtorek ~eliza | [+] odpowiedz
  witam, jestem zainteresowana takm ubezpieczeniem czy podasz jakies szczegóły!
 • 2015-04-22 13:44 środa ~Podpowiedź | [+] odpowiedz
  W pakiecie nr 8 jest 1100 zł: http://www.na-zycie.ubezpieczeniaonline.pl/p/zodiak-wariant-48/31.html - w zakładzie pracy zwykle korzystniej to wychodzi.
 • 2014-09-06 18:35 sobota ~******* | [+] odpowiedz
  Czy mozna poprosic o szczegóły
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.