X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Szkoda 20700178102_1

2015-10-10 20:51 sobota ~anizok
Seat Altea XL , nowy model z 2009 roku Do wymiany cały przód pojazdu łącznie z trzema chłodnicami . Ponadto uszkodzona prawa podłużnica i podbity dach ... W mojej ocenie szkoda na ok 20 tyś . zł ... Szkoda likwidowana z OC sprawcy który wycofywał z posesji na drogę główną wprost pod moje auto . Na miejscu Policja , przyjęty mandat przez sprawcę itd ... Narazie wszystko ok . Pani przyjmująca zgłoszenie 10/10 . Rzeczoznawca 10/10 . Teraz czekam na kosztorys i poinformuję Państwa co i jak . Po czytaniu negatywów na postach mam przeczucie że mogą próbować mnie oszukać ... Ale jestem z góry nastawiony na sąd , mam czas i pieniądze żeby się sądzić ... Do momentu otrzymania kalkulacji nie korzystam z auta zastępczego , jeśli kosztorys będzie żałosny biorę pojazd porównywalny z moim autem za 400 zł . dziennie ... Albo biorę kwotę bezsporną i sprzedaję szkodę firmie prawniczej od których mam już oferty ...
 • 2015-11-17 17:55 wtorek ~mobo@ceti.com.pl | [+] odpowiedz
  uważaj bo to firma zagraniczna,wysyłaj meile z potwierdzeniem,wezwania nawet 2 x na tydzień tu masz adres dla nagłówka, potem wezwanie przedsądowe i pozew to tylko 619zł,jauż kończę pozew ČESKÁ POJIŠ... czytaj dalej »
 • 2015-10-26 17:48 poniedziałek ~K | [+] odpowiedz
  To miałeś/aś chyba farta, bo mi nawet zanegowali opinię rzeczoznawcy biegłego sądowego, którego sobie wzięłam że ta zawiera błędy. Mają tupet!!!
 • 2015-10-12 21:12 poniedziałek ~tusk | [+] odpowiedz
  całka:)
 • 2015-10-14 12:30 środa ~mulele1 | [+] odpowiedz
  Szkoda częściowa , jak dotychczas podejście ubezpieczalni dosyć uczciwe ... Czekam na zakończenie likwidacji .
 • 2015-10-30 19:21 piątek ~roman | [+] odpowiedz
  witam, dwa dni temu miałem podobny wypadek. tylko w moim braly udział 4 auta. ja ucierpiałem najbardziej, jedyny tfarilem do szpitala teraz jestem na zwolnieniu. po przeczytaniu tych komentarzy boje... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.