X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU
Ocena: 2.91 (2277 głosów)
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. to jedno z najstarszych w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. W swojej ofercie dysponuje ubezpieczeniami na życie, zdrowie, komunikacyjnymi, mieszkaniowymi i turystycznymi. W jednym miejscu można więc wszystko, co ważne, otoczyć ochroną. Do dziś cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów na rynku. A jak wyglądają te opinie w liczbach?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością PZU S.A. w roku 2018 wyniosła 2649, z czego 1513 dotyczyło ubezpieczeń komunikacyjnych. Ogółem składane skargi stanowią 31,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów są niezwykle ważnym wskaźnikiem przy dokonywaniu wyboru ubezpieczyciela. Znaczenie ma szybkość i skuteczność likwidacji szkód, obsługa posprzedażowa i ogólny kontakt z klientem. Często duże zaufanie wynika ze stażu na rynku, a nie z faktycznej jakości usług. By to sprawdzić należy porównać ofertę PZU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli.
 
Bezcenne są również informacje z tak zwanej „pierwszej ręki”, czyli od innych ubezpieczonych, którzy skorzystali z oferty towarzystwa. Czekamy na wasze informacje i wasze opinie. Podzielcie się nimi, by przestrzec innych przed nieprawidłowościami lub zachęcić do wyjątkowych produktów, jeżeli takie waszym zdaniem oferuje PZU S.A. 

SZKODA Z AC

2022-02-14 11:40 poniedziałek ~COOL
DLA PRZYSZŁYCH CHCĄCYCH UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD PZU Z AC WERSJA Z NAPRAWĄ SERWISOWĄ. WARTO PRZECZYTAĆ !!!JAK TO DZIAŁA. WARTOŚĆ SAMOCHODU PZU WYCENIŁO W DNIU SZKODY NA 54000 ZŁ. WARTOŚĆ,CENA RYNKOWA NAJNIŻSZA TEGO POJAZDU OD 75000 ZŁ. SZKODA W/G PZU WYCENIONA NA 45000 WYPŁACAJĄ MI ZA TĘ SAMĄ SZKODĘ...UWAGA.....4000 ZŁ TO NIE POMYŁKA....4000 ZŁ. 4000 JEST WYPŁATĄ ODSZKODOWANIA ZA SZKODĘ,KTÓRĄ SAMI WYCENILI NA 45000. PZU WYPŁACA MI TAK JAK PISZĄ ZA SZKODĘ 4000 I USZKODZONY SAMOCHÓD MOGĘ NAPRAWIĆ NA WŁASNY KOSZT. POPRZEZ MANIPULACJĘ KOSZTORYSEM I WYCENĄ SAMOCHODU PODJĘLI DECYZJĘ O SZKODZIE CAŁKOWITEJ. WYLICZENIA SĄ ROBIONE W/G ICH CENNIKÓW I ALGORYTMÓW,DO KTÓRYCH NIE MAM DOSTĘPU. WARSZTAT PO OGLĘDZINACH OCENIŁ,ŻE POTRZEBUJE OK.7 DNI NA NAPRAWĘ CO TAKŻE DAJE OBRAZ WIELKOŚĆ SZKODY. STŁUCZKA DOTYCZY PRZODU ,GDZIE SZYBY,PODUSZKI,CAŁA ELEKTRONIKA,KAMERA 360 STOPNI,DRZWI BOCZNE,LUSTERKA,SZKLANY DACH SĄ NIE TKNIĘTE! SAMOCHÓD ODPALA NA DOTYK JEŻDZI BEZ PROBLEMU. JAKICHKOLWIEK WYCIEKÓW!KOŁA NIE PRZESTAWIONE.DO WYMIANY ELEMENTY KAROSERII Z PRZODU Z LAMPAMI NO I MOCOWANIA. PODOBNO JEST CHĘTNY NA ZAKUP USZKODZONEGO SAMOCHODU ZA 50000 . 50000 MA POKRYĆ KUPUJĄCY JEŻELI KUPI TEN USZKODZONY SAMOCHÓD Z KOSZTORYSEM NAPRAWY NA 45000 ZŁ. WYNIKA Z TEGO ,ŻE PZU WYPŁACI MI CAŁE 4000ZŁ ODSZKODOWANIA !!! JEŻELI ODZYSKAM 54000 TO CHCĄC ZAKUPIĆ PODOBNY SAMOCHÓD MUSZĘ DOŁOŻYĆ CO NAJMNIEJ 25OOO ZL,LUB MOGĘ NAPRAWIAĆ SAMOCHÓD I POKRYĆ KOSZTY NAPRAWY ZE SWOICH PIENIĘDZY OK. 30000,WIEC CO NIE ZROBIĘ TRACĘ OK. 30000. WIĘC JAKI JEST CEL PODPISYWANIA I PŁACENIA ZA UBEZPIECZENIE AC ??? CEL JEST JEDEN...UBEZPIECZYCIEL ZARABIA....I TO BARDZO DUŻO ZARABIA,A MNIE POZOSTAWIA Z PROBLEMEM. TO SYTUACJA ZGODNA Z POLSKIM ŁADEM. OCEŃCIE SAMI TO CO DAJE NAM PZU INFORMACJA DOTYCZĄCĄ UBEZPIECZENIA WARIANTU AC.NA PIŚMIE,KTÓRE ZOSTAŁO MI PRZYSŁANE Oto dokładny teks opisujący ubezpieczenie z AC Z PZU PZU AUTO AC. POKRYJEMY KOSZTY USZKODZENIA,ZNISZCZENIA LUB UTRATY POJAZDU SPOWODOWANE WSZELKIMI ZDARZENIAMI-ZARÓWNO ZAWINIONYMI PRZEZ POSIADACZA POJAZDU,JAK I TYMI,NA KTÓRE NIE MA ON WPŁYWU. NASZE AC TO PEŁNA OCHRONA OD WSZYSTKICH ZDARZEŃ. JAK TO WYGLĄDA W CHWILI SZKODY DOŚWIADCZYŁEM. NIE ŻYCZĘ NIKOMU TAKIEGO DOŚWIADCZENIA,MOŻE MÓJ PRZYKŁAD ZASTANOWI KOGOŚ ZANIM PODPISZE I OPŁACI UMOWĘ Z PZU,CZY INNYM UBEZPIECZYCIELEM.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.