X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Szkoda z Proamy

2015-12-28 20:02 poniedziałek ~Mateusz
Witam! 4 Września przydarzyła mi się szkoda parkingowa, wgniecone drzwi i połamane lusterko, auto mam z 2002 roku, sprawca mojej szkody miał ubezpieczenie w Proamie, spisaliśmy oświadczenie (z tym że akurat nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale poszliśmy spisać oświadczenie do agencji w której ubezpieczałem swoje auto bo była bardzo blisko miejsca zdarzenia). Po spisaniu, za kilka minut zadzwoniła kobitka z Proamy, 7 Września dostałem wycenę i to bardzo dobrą bo na 4000zł, i od tamtej pory trochę cisza, dostawałem tylko co jakiś czas sms że "staramy się jak najszybciej zakończyć sprawę" czy coś w ten deseń. Co jakiś czas dzwoniłem na infolinię aby zapytać co z wypłatą mojego odszkodowania i kiedy będzie, ale za każdym razem informowałem ich że wiem że rozmowa jest nagrywana i że proszę mi podać nr rozmowy. Po chyba niecałych 3 tygodniach dostałem na konto taką samą kwotę co była w wycenie. Czytając poniższe komentarze też bałem się o swoje odszkodowanie, ale jak widać u mnie nie było większych problemów więc nie wiem, czy byłem wyjątkiem potwierdzającym regułę czy coś się zmieniło.. I nie jestem podstawionym 'botem' z Proamy, jeśli chcecie to mogę wysłać komuś scan wyceny i wyciąg z konta. Także walczcie o swoje i dzwońcie tam aż do usranej śmierci :) Pozdrawiam.
  • 2016-04-04 16:21 poniedziałek ~Piter | [+] odpowiedz
    To bardzo Panu gratuluje. Bo autko mojej żony uległo wypadkowi i tez jest z 2002 r. przy czym auto ma szkode całkowitą a proama wypłaciła 2700 zł. Więc ma Pan naprawde wielkie szczeście. Ja juz nie ma... czytaj dalej »
  • 2016-01-21 10:02 czwartek ~MANIUŚ | [+] odpowiedz
    LUDZIE W TEJ FIRMIE MAJĄ UMIEJSCOWIONE MÓZGI NIE W TEJ CZĘŚCI CIAŁA GDZIE POWINIEN BYĆ .ZENADA
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.