X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

To jest jakaś kpina a nie towarzystwo ubezpieczeń

2017-03-30 12:44 czwartek ~Wkur*** człowiek
27.01.2017 miałem stłuczkę z mojej winy pierwszą w moim życiu. Wezwałem lawetę od AXY na całe szczęście pojawiła się bardzo szybko. Od laweciarza dowiedziałem się że ich warsztat jest partnerem AXY. Samochód był mi potrzebny bardzo szybko więc postanowiłem tym razem skorzystać z formy bezgotówkowej. Warsztat zeskanował wszelkie potrzebne dokumenty. Napisałem również upoważnienie warsztatowi aby mogli się kontaktować w moim imieniu z Axą. Wynikiem czego Warsztat ponad dwa tygodnie otrzymywał zlecenie wykonania oględzin oraz kosztorysu!!. Kolejny tydzień warsztat wykonywał zlecenie. Kosztorys wraz ze zdjęciami szkody nie docierała do ubezpieczyciela więc poprosiłem warsztat o przekazanie mi całego kosztorysu i osobiście wysłałem axie. Dodam że po każdym wykonanym kroku dzwoniłem na następny dzień na infolinie i upewniałem się że wszystko do nich doszło i tak było w tym przypadku. Pan z infolinii zapewnił mnie że już cała dokumentacja potrzebna do likwidacji jest więc teraz mają 14 dni na odpowiedź. Po przykrych doświadczeniach postanowiłem odczekać kilka dni i zadzwonić zapytać czy wszystko ok. Niestety okazało się że axa nie otrzymała zdjęć i nie mają podstaw do rozpatrywania kosztorysu wykonanego przez warsztat. Więc kolejny raz musiałem osobiście wyprosić od warsztatu zdjęcia a następnie przekazać je ubezpieczycielowi. Odczekałem jeden dzień i zadzwoniłem upewnić się że wszystko jest. Potwierdzono otrzymanie zdjęć i kazali czekać. Po tygodniu dowiedziałem się że potrzebują potwierdzenie z banku w którym brałem kredyt na samochód że nie kredyt został spłacony. Co ciekawe inny Pan z infolinii twierdził że skan dowodu rej. z wykreślonym bankiem i pieczątką z urzędu jest wystarczającym potwierdzeniem. Warsztat wycenił naprawę na ponad 13000 zł gdzie samochód był ubezpieczony na 8300 więc axa wysłała swojego rzeczoznawce o tez stwierdził szkodę całkowitą i tydzień temu (22.03) otrzymałem propozycję na 5900. odwołałem się naturalnie bo skoro szkoda całkowita i za sam fakt jak mnie potraktowano że nie mogli się samo kontaktować w mojej sprawie z warsztatem że osoba odpowiedzialna za likwidację mojej szkody (Michał M.) nie interweniowała w żaden sposób. Teraz od otrzymania mojego odwołania AXA ma 30 dni (!!!) na odpowiedź. Super sprawa z taką ubezpieczalnią rób za nich kontaktuj się w swojej sprawie z ich warsztatem partnerskim, dzwoń codziennie na ich infolinie wypytywać czego im jeszcze trzeba do likwidacji szkody(oczywiście infolinia nie jest darmowa a potrafiłem godzinę rozmawiać z konsultantem). Nie mam pytań. WSZYSTKIM ODRADZAM TEGO UBEZPIECZYCIELA (AXA + LIBERTY DIRECT + MDirect = jedna firma) również i warsztat partnerski w katowicach na ul konduktorskiej24 - totalny brak profesjonalizmu.
  • 2017-04-08 18:04 sobota ~Piotr | [+] odpowiedz
    Przykro czytać takie komentarze ale nie jestem osamotniony w praktykach jakich dopuszcza się AXA. Stanowczo odradzam jakichkolwiek ubezpieczeń w tej firmie ze szczególnym wskazaniem na usługę "au... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.