X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenia wypadkowe dla dzieci i młodzieży
2014-09-01 11:38 poniedziałek

Totalna bzdura

2014-09-12 02:56 piątek ~wit
Nie wiem czy autor (ale nigdy mój doradca) zapoznał się kiedykolwiek z zakresem ubezpieczenia dzieci w szkołach. Ja miałem okazję brać udział w wyborze ubezpieczyciela w szkole. Za 40 zł dzieci mają dużo większą ochronę od tej opisywanej przez "doradcę" za 115 zł. Sumę ubezpieczenia też mogą rodzice wybierać, ale chcą jak najmniej płacić. W interesie ubezpieczycieli leżą chyba jednak jak najwyższe sumy ubezpieczenia, bo i składka wyższa. Więc co te pismaki wypisują. Odradzanie ubezpieczenia grupowego (w zakładach pracy też istnieją)w szkołach to chyba próba przyciągnięcia sobie klientów przez portal internetowy. Ciekawe, czy "doradca" ma ubezpieczenie grupowe (nawet prowadząc swoją działalność), czy ubezpieczył się indywidualnie? Na pewno nie w takim zakresie w jakim może się ubezpieczyć grupa.Pismak z gazety też ma ubezpieczenie grupowe w gazecie w której pracuje. Dziękuję za takie rady. pozdrawiam
  • 2014-09-12 15:20 piątek ~Maciej Lichoński | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, "pismak", jak mnie Pani tytułuje, na co dzień od ponad 20 lat nic nie robi tylko ubezpiecza ludzi, doradza także w sprawach pokrewnych ubezpieczeniom. Był też 7 lat dyrektorem... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.