X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJAŻER
2006-12-06 12:22 środa

Totalne dno a nie ubezpieczenie.

2012-08-26 10:14 niedziela ~ostatni raz PZU
W tym roku podczas pobytu w Chorwacji dziecko rozbolał ząb, było to w nocy z piątku na sobotę. O 8 rano w sobotę zadzwoniłem na infolinie, Pan dwa razy prosił o powtórzenie mojego nr telefonu, obiecał oddzwonić po godzinie. Po trzech godzinach sam zadzwoniłem i okazało się ze nie mogli się skontaktować bo źle zapisał sobie numer, a poza tym jest sobota i nie mogą nam nic zorganizować, musimy sobie poradzić sami i po powrocie przedstawić rachunek za usługę wraz z opisem leczenia. To jest ubezpieczenie? To jest g... a nie ubezpieczenie.
  • 2014-06-29 19:45 niedziela ~Yakuz | [+] odpowiedz
    Trzeba było poczytać Ogólne warunki ubezpieczenia PZU Wojaże, a jak ktoś unika takich informacji, to niech się później martwi. To jest klasyczny przypadek, opisany w tych warunkach.
  • 2012-11-28 00:16 środa ~Mordrein | [+] odpowiedz
    Proszę zauważyć, że w bardzo niewielu krajach znajdzie się dentystę czynnego w sobotę. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o prywatnych placówkach, a takie właśnie ma do zaoferowania Centrum Alarmowe PZU, bo ube... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.