X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Tragedia

2013-08-16 10:35 piątek ~Max
Zdecydowanie odradzam. Wszystko pięknie, ale w reklamie. Jeśli dochodzi do likwidacji szkody, to MASAKRA! Wszystko spoczywa na kliencie, a korespondencja i papierologia ciągnie się tygodniami. Unikajcie jak tylko możecie...
  • 2015-04-23 16:10 czwartek ~JOZEK | [+] odpowiedz
    W pełni się zgadzam jedno wielkie złodziejstwo szczerze odradzam najgorsza ze znanych mi firm vw b6 - wymiana drzwi prawy przód i tył,prawy błotnik prawa oryginalna alumfelga,lusterkoi prawa część zde... czytaj dalej »
  • 2015-04-23 16:09 czwartek ~JOZEK | [+] odpowiedz
    W pełni się zgadzam jedno wielkie złodziejstwo szczerze odradzam najgorsza ze znanych mi firm vw b6 - wymiana drzwi prawy przód i tył,prawy błotnik prawa oryginalna alumfelga,lusterkoi prawa część zde... czytaj dalej »
  • 2015-05-04 09:34 poniedziałek ~dk | [+] odpowiedz
    a myślisz że w pzu ile mi przyznali za szkodę ? wszystkie ubezpieczalnie walą w rogi trzeba sądownie się upominać o swoje
  • 2015-02-13 13:31 piątek ~fef@gr44rh.pl | [+] odpowiedz
    Potwierdza, naprawa szkody z AC to masakra.
  • 2014-09-10 15:26 środa ~Karolina | [+] odpowiedz
    Tak jak wypowiadały się osoby niżej, firma Proama jest najgorszą firmą ubezpieczeniową, kosztorys jest robiony na "ich widzi mi się". Głupie felgi na których zakup nie chcą wydać pozwolenia,... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
    4.24
    OPINIE O Proama
  • 2013-10-02 15:23 środa ~igor | [+] odpowiedz
    Zgadzam się w całości.Mam właśnie doczynienia z tą firmą.Sprawca kolizi był z proamy.Najpierw dostałem kosztorys na kwotę 1148zł potem przez miesiąc musiałem dosyłać jakieś dokumenty bo pani ciągle cz... czytaj dalej »
  • 2014-12-09 08:58 wtorek ~zeb7 | [+] odpowiedz
    W 100% się zgadzam mam podobną sytuacje , sprawca z proamy i sprawa się ciągnie 1,5 miesiąca i końca nie widać . Zdecydowałem się wziąśc auto zastępcze i oddać mój samochód do autoryzowanego serwisu b... czytaj dalej »
  • 2014-12-19 16:01 piątek ~kierowca | [+] odpowiedz
    Mam tak samo...normalnie droga przez mękę
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.