X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Tragedia

2014-09-03 18:37 środa ~platnik skladek
Szanowni forumowicze i osoby ktore zastanawiaja sie nad wykupieniem ubezpieczenia od nieszczesliwych wypadkow i ubezpieczenia na wypadek pobytu w szpitalu; stanowczo odradzam zawieranie takich umow z AXA a zwlaszcza ostrzegam osoby ktore sa klientami Alior Banku i dostaly propozycje takiego ubezpieczenia od przedstawiciela Alior Banku. W 2012 roku zawarlem takie ubezpieczenie ze skladka miesieczna 44-zlote i po wypadku w tym roku[uraz kregoslupa] i pobycie na oddziale rehabilitacji przez 3-tygodnie w szpitalu, otrzymalem informacje ze taki uraz na wskutek dzwigniecia czy szarpniecia to nie wypadek i pobyt w szpitalu to nie na wskutek wypadku. Jednoczesnie posiadam takie ubezpieczenia w dwoch innych Firmach Ubezpieczenoiwych jedno na zachodzie Europy i w kazdej z tych Firm zdarzenie to na podstawie tej samej dokumentacji medycznej zostalo uznane za wypadek i z kazdej z Nich otrzymalem w bardzo krotkim czasie odszkodowanie a AXA ma mnie wynika z tego za dostarczyciela skladek i interpretuje fakty po swojemu.Po konsultacji z Firma Prawnicza ktora specjalizuje sie w tego typu sprawach dowiedzialem sie ze w przypadku AXY to normalne i nalezy jak najszybciej wystapic na droge sadowa bo tylko w ten sposob mozna z ta Firma wygrac a odwolania mozna sobie pisac do woli i tak rezultat zawsze jest negatywny.Dlatego tez rezygnuje z ubezpieczenia w AXIE i niezdecydowanym odradzam ubezpieczanie sie w tej Firmie.
  • 2014-11-14 16:36 piątek ~Megi | [+] odpowiedz
    Również odradzam,nie ubezpieczajcie się w AXA,oszuści, nie wypłacają należnego odszkodowania.Obecnie się odwołałam od odmownej decyzji,ale termin na odpowiedź z ich strony minął i w dalszym ciągu nie ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.