X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TU EUROPA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. obecne jest na polskim rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. W swojej ofercie posiada ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, na życie, jak również szeroki wybór ubezpieczeń dla branży finansowej. Towarzystwo cieszy się popularnością wśród klientów, co znajduje odbicie w pozytywnych opiniach na jego temat.

W raporcie Rzecznika Finansowego dotyczącym liczby składanych wniosków w związku z działalnością prowadzoną przez ubezpieczyciela TU Europa zajmuje odległą 15 pozycję. W 2017 roku złożono tylko 140 skarg, co daje 1,6% ogólnej liczby wniosków.

W naszym kalkulatorze można porównać ceny różnych ubezpieczeń, dopasować polisy pod kątem zakresu, dodatkowych rozszerzeń i usług. Porównujemy ceny polis TU Europa z najpopularniejszymi ubezpieczycielami w Polsce.

Jesteś lub byłeś klientem TU Europa? Podziel się swoją opinią na temat usług tego ubezpieczyciela. Daj znać, co myślisz o cenach polis, ich zakresie oraz obsłudze klienta. Twoje doświadczenia mogą być bardzo cenne dla wahających się klientów.

Odpowiedzi: 322
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.