X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.72 (1170 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Tyle stracilam

2015-05-06 18:23 środa ~taki NIKT
Przedstawiciel OVB tak pieknie mowil o pieniadzach ktore beda rosly na mojej polisie. Generali bedzie inwestowac moje pieniadze i po 10 latach moge wyplacic. Niestety przedstawiciel ukryl przede mna, ze jesli sama nie bede inwestowac to nic z pieniedzy. A ze mnie zaden makler gieldowy. Nie mam zadnego pojecia. Po 3 latach placenia skladek zrywam umowe tracac ponad 6 tys.ale to lepsze wyjscie niz placic 10 lat. Mam zal, ze OVB nie wspomnialo nawet o tym przy podpisywaniu umowy, zebym sie interesowala gielda sama. Pewnie wtedy zadnej umowy bym nie podpisala. Teraz pisze maile do wroclawskich przedstawicieli OVB, zeby chociaz pomogli mi okreslic moja tozsamosc, bo to wymog ale bez odzewu.nawet na maila nie odpowiedza.
  • 2015-08-04 12:13 wtorek ~Olaaaa | [+] odpowiedz
    takie produkty są stworzone w taki sposób by nie przynosiły zysków. Spotykam się z polisami/polisolokatami na codzień i nie widziałam jeszcze produktu, który zarabiał by tak jak obiecywano na początku... czytaj dalej »
  • 2015-08-03 11:20 poniedziałek ~Tata | [+] odpowiedz
    A ja po 15 latach straciłem-50%
  • 2015-05-17 23:21 niedziela ~magdak | [+] odpowiedz
    Nie wiem jak to wyglądało, ale jeżeli przedstawiciel o czymś nie powiedział to na pewno było to w umowie. Dziwi mnie, że ludzie wierzą drugiemu człowiekowi na słowo i sami nie dbają o swoje interesy. ... czytaj dalej »
  • 2015-05-08 14:09 piątek ~kamila | [+] odpowiedz
    Ja zainwestowałam w OmniProfit Premium, ale nie powiem mam dostęp do zarządzania zgromadzonymi środkami z dowolnego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę i widzę co się dzieje. Na razie moje os... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.