X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJAŻER
2006-12-06 12:22 środa

Tylko nie wojażer!

2012-10-29 14:33 poniedziałek ~aneta
Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego ubezpieczenia, szczególnie osobom chcącym się ubezpieczyc na czas pobytu w USA. PZU chyba nie zdaje sobie sprawy jak drogie jest nawet dorazne leczenie w Stanach Zjednoczonych nawet w razie małej kontuzji bądź bólu. Wykupiłam to ubezpieczenie. Poleciałam do USA i na nieszczęście po jakimś czasie dostałam ostrego bólu zęba. Koszt leczenia wyniósł 800 dolarów. Musiałam zaplacic z właśnej kieszeni. Pieniadze miałam odzyskac po powrocie do kraju. Odzyskałam.... 1000 zł. Półroczne bezpieczenie kosztowało mnie więcej niż zwrot leczenia. PZU uzasadniło decyzje paragrafem z którego wynikało ze 1000 zł to max zwrotu za leczenie stomatologiczne w USA. Szkoda komentowac... Za 1000 zł to ja bym nawet nie wyrwała tego zęba w NY gdzie akurat byłam, nie mówiąc o zaleczeniu go. Przestrzegam, nie polecam, PZU nie stac na zwracanie kosztów za leczenie w USA wiec lepiej sie nie ubezpieczac bo i tak koszty poniesie sie samemu.
  • 2012-11-23 10:27 piątek ~Alaerion | [+] odpowiedz
    W warunkach podpisanej przez Panią umowy wyraźnie określone są limity na poszczególne rodzaje usług. Trzeba czytać co się kupuje! Limit na leczenie stomatologiczne w PZU jest jednym z największych wś... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.