X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek

Ubezpieczenia

2010-03-17 10:13 środa ~Sylwia29
ja chodziłam po necie i porównywałam, w rezultacie wybrałam HDI myślę że takie porównywanie i szukanie opini to najlepszy sposób aby zdecydować się na firmę i ubezpieczenie.
  • 2014-10-21 03:54 wtorek ~Ekspert Link4 | [+] odpowiedz
    Bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z kalkulatorów on line, samemu wyliczamy sobie skałdkę - zajmuje to mniej niż minutę, a jeśli nam odpowiada możemy od razu kupić przez internet i to z 7% ra... czytaj dalej »
  • 2013-09-16 14:41 poniedziałek ~Jaro | [+] odpowiedz
    Oj, też tak myślałem do czasu kiedy nie przyszło likwidować szkode. Proponują automatyczne rozliczenie 400 zł z opisu telefonicznego. Łazienka praktycznie nie do użytku a tutaj taka śmieszna kwota, ni... czytaj dalej »
  • 2010-03-18 11:01 czwartek ~dR | [+] odpowiedz
    przeczytaj ich OWU i już nie będziesz tak zadowolony z wyboru:D
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.