X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Ubezpieczenie dla małej firmy

2015-12-31 13:39 czwartek ~Antoni
Witam, szukam opinii na temat tego ubezpieczenia https://www.generali.pl/klienci-biznesowi/nnw-grupowe.html Posiadam małą działalność gospodarczą i muszę ubezpieczyć się od NNW. Aktualnie firma zatrudnia 6 osób. Ponadto z uwagi na przewożenie wartościowego sprzętu muszę mieć dobre ubezpieczenie. Także ubezpieczenie majątku też wchodzi w grę. Będę wdzięczny za komentarze. Pozdrawiam
 • 2016-03-01 10:29 wtorek ~neni | [+] odpowiedz
  No masz tam dwa warianty do wyboru, można też je rozszerzyć o dodatkowe, także wybrałeś dobre ubezpieczenie. Ja też dla swoich pracowników wzięłam grupowe NNW w Generali
 • 2016-12-21 23:50 środa ~Ewa | [+] odpowiedz
  Ubezpieczyłam i płaciłam składki przez 17 lat. W 2012 r byl pożar, a od 2013 r walczę w Sądzie o wypłatę z polisy . OSZUŚCI . Przestrzegam przed jakimkolwiek ubezpieczeniem w Generali i powiązanych z ... czytaj dalej »
 • 2016-12-21 23:49 środa ~Ewa | [+] odpowiedz
  Ubezpieczyłam i płaciłam składki przez 17 lat. W 2012 r byl pożar, a od 2013 r walczę w Sądzie o wypłatę z polisy . OSZUŚCI . Przestrzegam przed jakimkolwiek ubezpieczeniem w Generali i powiązanych z ... czytaj dalej »
 • 2016-03-14 12:48 poniedziałek ~grymałka | [+] odpowiedz
  z tego się orentuję to najkorzystniej składka wychodzi właśnie w generali.
 • 2016-02-27 09:46 sobota ~torek | [+] odpowiedz
  Ja również u nich ubezpieczam sklep. Polecam ich ofertę. Warto.
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
  4.27
  OPINIE O Generali
 • 2016-01-04 11:32 poniedziałek ~zaira | [+] odpowiedz
  Dla małej firmy opłaca się wziąć ubezpieczenie Presto. Ja prowadzę sklep i wzięłam w generali tę plisę wraz z NNW dla pracowników. Oferta jest warta rozważenia...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.