X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Ubezpieczenie domu i samochodu

2017-02-04 21:56 sobota ~Gaga
Od kilkunastu lat ubezpieczam dom w Avivie (poprzednio Commercial). Mam wykupioną polisę w wartości odtworzeniowej. 4 lata temu miałam tzw. zdarzenie losowe - piorun uderzył w antenę telewizyjną. Poszło po gniazdkach elektrycznych i spaliło się trochę sprzętu + skrzynka elektryczna. Nie miałam żadnego problemu z wypłatą odszkodowania (około 5.000 zł). Wszystko trwało kilka dni. Potrącono mi 100 zł udziału własnego. Tzn. Aviva zwróciła mi za zniszczone rzeczy (musiałam przedłożyć faktury za zakupione nowe sprzęty). W następnym roku wzrosła mi składka za ubezpieczenie domu, ale to jest normalna sprawa. Od dwóch lat ubezpieczam również w Avivie samochód. Rozwaliłam sobie samochód o betonową donicę i musiałam skorzystać z AC. Bez żadnego problemu dodzwoniłam się na infolinię (na szczęście nie jest to jakiś numer na 800, tylko normalny ). Wskazano mi warsztat w okolicy mojego zamieszkania (autoryzowany dla mojego samochodu). Naprawa trwała 1 dzień (wymieniono części na nowe, oryginalne) w tym czasie miałam samochód zastępczy. Rozliczenie mnie nie obchodziło (wiem, że koszt naprawy wyniósł 4600 zł). Zniżkę na AC, w następnym roku, zmniejszono mi o 10%. Jestem z nich (z Avivy) zadowolona.
  • 2017-04-15 15:59 sobota ~:) | [+] odpowiedz
    I kto w to uwierzy? Pracujesz w tej firmie i robisz reklamę
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.