X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zgin±æ w g±szczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedzia³ek
Odpowiedzi: 19
  • 2021-10-26 01:08 wtorek ~Katarzyna Obijiaku | [+] odpowiedz
    Witam, czy potrzebujesz po¿yczki? Czy jeste¶ przedsiêbiorc±? Czy jeste¶ w trudnej sytuacji finansowej? A mo¿e potrzebujesz pieniêdzy na za³o¿enie w³asnej firmy? czy p³aciæ rachunki czy p³aciæ za dom, ... czytaj dalej »
  • 2020-12-16 19:20 ¶roda ~Kuba | [+] odpowiedz
    Przy wyborze decydowa³em siê paroma rzeczami tj. rozmawia³em ze znajomymi, przegl±da³em opinie i finalnie zdecydowa³em siê na to ubezpieczenie, które wypad³o jak najlepiej - w moim przypadku by³a to E... czytaj dalej »
  • 2020-12-16 19:20 ¶roda ~Kuba | [+] odpowiedz
    Przy wyborze decydowa³em siê paroma rzeczami tj. rozmawia³em ze znajomymi, przegl±da³em opinie i finalnie zdecydowa³em siê na to ubezpieczenie, które wypad³o jak najlepiej - w moim przypadku by³a to E... czytaj dalej »
  • 2018-01-30 13:41 wtorek ~magdzia | [+] odpowiedz
    Mi bardzo odpowiada oferta concordii, u nich mam polisê i jak jest szkoda to pieni±dze s± szybko wyp³acane.
  • 2017-12-18 10:24 poniedzia³ek ~mamu¶ka | [+] odpowiedz
    Dla mnie pasuje oferta cocncordii, a ubezpieczenie mam od ognia, kradzie¿y i innych zdarzeñ losowych, do tego te¿ mienie i oszklenie.
  • 2017-12-18 10:23 poniedzia³ek ~mamu¶ka | [+] odpowiedz
    Dla mnie pasuje oferta cocncordii, a ubezpieczenie mam od ognia, kradzie¿y i innych zdarzeñ losowych, do tego te¿ mienie i oszklenie.
  • 2016-02-11 17:38 czwartek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    W przypadku ubezpieczenia domu - mia³em zalanie i nic nie uda³o mi siê od nich dostaæ, mimo, ¿e do awarii, nie dosz³o z niczyjej winy (zwyk³e odkrêcania kranu i pêk³a rura). Zbywaj± i odsy³aj± do s±du... czytaj dalej »
  • 2015-10-27 16:40 wtorek ~marlenka517 | [+] odpowiedz
    Ja polecam ubezpieczenia w generali, maja klarowne OWU, napisane rzetelnym prostym jezykiem. Agenci kuluralni, fachowcy, nie mydl± oczu, konkretnie mówi± co i jak, kiedy zada sie im pytanie. No i m... czytaj dalej »
  • 2015-09-30 15:57 ¶roda ~Ubezpieczony w Link4 | [+] odpowiedz
    D³ugo korzysta³em z ubezpieczeñ Link4, w tym na samochody i mieszkania. A¿ do¶wiadczy³em szkody i potrzebowa³em ich pomocy. To JEST DRAMAT KTÓRY MOZE ZNISZCZYÆ CI SPORA CZESC ¯YCIA. Zala³em Sasiada, ... czytaj dalej »
  • 2015-07-31 10:54 pi±tek ~lenos | [+] odpowiedz
    To jest zawsze dodatkowe zabezpieczenie dla ka¿dego z nas. Takie ubezpieczanie mo¿e nam pomóc przy kradzie¿y, a nawet podczas zapominalstwa. Kiedy zostawimy przypadkiem w³±czony gaz i dojdzie do spale... czytaj dalej »
  • 2015-05-07 16:45 czwartek ~kosmyk | [+] odpowiedz
    Od kogo zale¿y, czy ubezpieczenie mienia jest na warto¶æ rynkow±,odtworzeniow±, czy rzeczywist± ? Mam mo¿liwo¶æ wyboru i zg³aszam przed podpisaniem polisy, czy ka¿de TU ma swoje kryteria ? Je¶li tak,... czytaj dalej »
  • 2014-12-20 23:23 sobota ~Megi | [+] odpowiedz
    Przez wiele lat by³a w PZU i bardzo rozczarowa³am siê. Sposób w jaki traktuj± klienta jest ¿enuj±cy. Jedna z pracownic nawet dosz³a do wniosku, ¿e mieszkanie z 1 piêtra zala³o mieszkanie z 2 piêtra. S... czytaj dalej »
  • 2014-12-20 23:23 sobota ~Megi | [+] odpowiedz
    Przez wiele lat by³a w PZU i bardzo rozczarowa³am siê. Sposób w jaki traktuj± klienta jest ¿enuj±cy. Jedna z pracownic nawet dosz³a do wniosku, ¿e mieszkanie z 1 piêtra zala³o mieszkanie z 2 piêtra. S... czytaj dalej »
  • 2014-10-17 10:59 pi±tek ~GeminiPolska | [+] odpowiedz
    Szerok± gamê ubezpieczeñ znajd± Pañstwo w Gemini Polska w Krakowie. Do¶wiadczeni doradcy oblicz± Pañstwu wysoko¶c sk³adek w ró¿nych towarzystwach, dziêki czemu bêdziecie mogli wybrac najkorzystniejsz±... czytaj dalej »
  • 2011-02-13 00:15 niedziela ~Luk | [+] odpowiedz
    Moja matka mia³a ubezpieczony kredyt hipoteczny na mieszkanie w PZU na wypadek ¶mierci kredytobiorcy. Smutna rzecz ale sta³o siê, mój ojciec zmar³ na zawa³ serca z³o¿yli¶my wszystkie dokumenty aby PZU... czytaj dalej »
  • 2010-05-12 20:16 ¶roda ~antyPZU | [+] odpowiedz
    postaram siê w najkrócej jak umiem- mam (a w zasadzie mia³em-zrezygnowa³em ju¿ z oszustów) ubezpieczenie mieszkania na wszystko co mo¿liwe: powodzie,zalania,w³amania w³±cznie ze spadaj±cymi statkami p... czytaj dalej »
  • 2010-03-17 10:13 ¶roda ~Sylwia29 | [+] odpowiedz
    ja chodzi³am po necie i porównywa³am, w rezultacie wybra³am HDI my¶lê ¿e takie porównywanie i szukanie opini to najlepszy sposób aby zdecydowaæ siê na firmê i ubezpieczenie.
  • 2010-03-12 08:34 pi±tek ~Artur multiagent | [+] odpowiedz
    Bez przesady z t± rewelacyjno¶ci± PZU. Moim zdaniem s± lepsi od PZU. G³ównie Generali i Warta z ich produktami mieszkaniowymi "all risk". Ale równie¿ inne TU nawet tak ma³o znane przez k... czytaj dalej »
  • 2010-01-23 18:34 sobota ~maruda | [+] odpowiedz
    Najwa¿niejsze, by firma by³a solidna i wyp³acalna, jak np PZU. Bo jak bêdzie byle jaka to z ubezpieczeniem bêd± problemy
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.