X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Ubezpieczenie na życie - stanowczo odradzam

2017-01-05 04:25 czwartek ~JK
Dzisiaj policzyłam składki wpłacone Aviva z tytułu ubezpieczenia na życie. Łączna wysokość wpłat - prawie 28.000, tymczasem wartość rachunku to - jak się okazuje - niecałe 21.000. W razie likwidacji polisy dostanę więc ok. 17.000 (dochodzi tzw. podatek Belki), czyli 11.000 do tyłu. Radzę wybierać ubezpieczycieli, którzy sensowniej inwestują wpłacane pieniądze, aby przynajmniej można było odzyskać to, co się wpłaciło.
  • 2017-05-16 22:35 wtorek ~Dziunia | [+] odpowiedz
    To się zastanawiam ,czy chodziło Pani o inwestycje czy o ubezpieczenie na życie, bo to różnica .I podzielam zdanie poprzedników ,nie znajomość produktu i tu wina kupującego taki produkt.
  • 2017-04-04 14:55 wtorek ~Aga | [+] odpowiedz
    Jaki podatek Pelki?? Płaci się od zysku!!!!( widzę że osoba jest nie wyedukowana) Ewidentnie nie ma tu zysku, wpłacone 28.000zł a wartość jest 21.000 zł. A jaka Suma Ubezpieczenia Życia w tym jest???... czytaj dalej »
  • 2017-04-02 22:09 niedziela ~mapmen | [+] odpowiedz
    Podatek belki jest od zysku więc nic Pan nie zapłaci po drugie jak się wykuupuje ubezpieczeniowe fundusze trzeba ich pilnować z reguły są lokowane w akcje to ryzyko jak gra na giełdzie od nowego r... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.