X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Ubezpieczenie studenta przy umowie zlecenie

2011-02-11 01:12 piątek ~studentka
Witam! Mam 23 lata. Po ukończeniu liceum pracowałam na umowę o pracę przez rok. W związku z tym przestałam być ubezpieczona u taty w pracy. Teraz studiuję i pracuję na umowę zlecenie. Kto ma opłacać za mnie składki na ubezpieczenie zdrowotne? Mogę wrócić do ubezpieczenia w zakładzie zatrudniającym tatę czy już nie mam tam powrotu i muszę samodzielnie zadbać o ubezpieczenia zdrowotne? Będę wdzięczna za odpowiedź.
  • 2011-02-11 12:14 piątek ~Klara | [+] odpowiedz
    Jeśli się uczysz i nie pracujesz, czyli pozostajesz na utrzymaniu rodziców, masz prawo do ubezpieczenia jako członek rodziny (czyli z tytułu ubezpieczenia ojca). W drugiej kolejności obowiązek ubezpie... czytaj dalej »
  • 2011-02-14 18:23 poniedziałek ~karmazyn | [+] odpowiedz
    Co raz odpowiedzialniej do tej kwestii młodzi ludzie podchodzą i myślą o swoim ubezpieczeniu, brawo.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.