X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Ubezpieczenie w górach

2015-06-14 10:40 niedziela ~Marek
Będąc w Austrii uległem wypadkowi, nie zwrócono mi kosztów wizyty u lekarza (ok 320E). Lekarz w Warszawie stwierdził iż druga wizyta była nie potrzebna. Pierwszego dnia lekarz w Austrii zabezpieczył mnie przed bólem a następnego dnia otrzymałem tzw. zabezpieczenie do podróży. O kierowcy który miałby mnie odwieść do domu (było w umowie) "mogłem zapomnieć". Pani z G. przypomniała sobie o mnie kiedy byłem już prawie w domu. Szkoda kasy na nich. Nie mniej coś mnie podkusiło i podpisałem z nimi umowę ponownie na polisę ale poprzez Bank DB PBC, mam odkładać 5 lat. Przez to oprocentowanie kredytu hipotecznego "spadło" o 1.2%. Jestem pełen obaw czy to Generali wywiąże się z umowy po tym co mnie spotkało poprzednio, ponoć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki no ale zobaczymy.
  • 2015-06-25 14:46 czwartek ~exit | [+] odpowiedz
    To są dwa zupełnie inne produkty, chociaż firma ta sama. Poza tym jak byłeś poza granicami to pewnie obsługiwał Cię jakiś zagraniczny operator pracujący dla nich. Nie ma co wszystkiego zwalać na firmę... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.