X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Ubezpieczenie z UK a porod i opieka w Polsce

2011-04-16 22:48 sobota ~Polly
Witam! Mam ważne pytanie. Jestem w ciąży i od kilku lat mieszkam i pracuje w UK. Planuje jednak powrót do kraju i tam też chciałabym urodzić dziecko. Nie wiem tylko jak załatwić kwestie opieki lekarskiej i porodu. Czy taka darmowa opieka mi przysługuje? Jeśli tak, to jakie dokumenty musiałabym przedstawić? Ja bede przez ponad pół roku na zasiłku macierzyńskim, mój mąż jednak polanuje się zarejestrować jako bezrobotny. Czy może mnie dopisać do ubezieczenia i tak to załatwić?
  • 2011-04-29 11:16 piątek ~Klara | [+] odpowiedz
    Dokumentem upoważniającym kobietę ciężarną do bezpłatnej opieki jest karta ciąży. Opieka obejmuje także bezpłatny poród oraz świadczenia w okresie połogu. Natomiast urodzone dziecko ma prawo do bezpła... czytaj dalej »
  • 2011-04-18 06:51 poniedziałek ~maja | [+] odpowiedz
    Kobietom w ciąży, rodzącym i w połogu przysługuje bezpłatna opieka medyczna niezależnie od tego, czy są ubezpieczone, czy nie. Jeżeli mąż planuje zarejestrować się jako bezrobotny, będzie miał opłacan... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.