X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne

Komentarze do wątku:

Ubez. Zdrowia
2020-05-28 08:44 czwartek ~Mosku_dragon
Potrzebuję prywatne ubezpieczenie zdrowotne jestem u bezpieczny w NFZ ale potrzebuje czegoś, żeby krócej stać w kolejce i mieć wizyty szybko. Możecie coś polecić?
Odpowiedzi: 5
 • 2021-04-08 14:19 czwartek ~Wojtek | [+] odpowiedz
  Polecam Ama Consulting :) Wybiorą najlepszą ofertę dla ciebie oraz twojej rodziny https://amaconsulting.pl/index.php/ubezpieczenia-zdrowotne/
 • 2021-01-06 01:59 środa ~Kasia | [+] odpowiedz
  Napewno polecam brokera ubezpieczeniowego Ama Consulting https://amaconsulting.pl/index.php/ubezpieczenia-zdrowotne/
 • 2020-09-14 21:47 poniedziałek ~rajan | [+] odpowiedz
  ja mogę polecić firmę uniqa, bardzo fajne warunki i cenowo też rewelacja
 • 2020-09-14 21:47 poniedziałek ~rajan | [+] odpowiedz
  ja mogę polecić firmę uniqa, bardzo fajne warunki i cenowo też rewelacja
 • 2020-05-28 12:27 czwartek ~EkspertPZU | [+] odpowiedz
  Hej, polecam Ci, żebyś zapoznał się z ofertą na stronie https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/opieka-medyczna-na-co-dzien/plan-na-zdrowie. Mając to ubezpieczenie można umówić się na ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.