X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów

Komentarze do artyku³u:

Ubezpieczenie zdrowotne studenta
2007-11-29 11:47 czwartek
Odpowiedzi: 75
  • 2022-04-19 13:56 wtorek ~Ws | [+] odpowiedz
    Witam, Pracuje na umowê zlecenie, jestem studentk± oraz nie ukoñczy³am 26r.¿. z tego wzglêdu ubezpieczaj± mnie rodzice na KRUS. Jestem od 7 miesiêcy mê¿atk±, a moje zarobki od kilku miesiêcy s± wy¿... czytaj dalej »
  • 2016-11-16 11:03 ¶roda ~dusia | [+] odpowiedz
    Witam. Ukoñczy³am ju¿ jedne studia, teraz studiujê zaocznie i dodatkowo jestem zarejestrowana w PUP. W przysz³ym roku skoñczê 26 lat. Chcia³abym podj±æ pracê na umowê zlecenie lub o dzie³o. Rozumiem,... czytaj dalej »
  • 2015-05-26 22:01 wtorek ~lusiek | [+] odpowiedz
    Witam, w pa¼dzierniku zaczynam studia dziennie, jestem po rozwodzie , pracujê na umowê zlecenia , gdzie jestem zgloszona do ubezpieczenia razem z moim dzieckiem. Od pa¼dziernika, nie bêdê pracowaæ w t... czytaj dalej »
  • 2015-03-16 15:21 poniedzia³ek ~MMM | [+] odpowiedz
    Witam, Mam takie 2 pytanka, otó¿ zosta³am skre¶lona z listy studentów, ale nie pobieram ¿adnej renty itp. i tu moje pytanie, czy uczelnia powiadamia ZUS, ¿e zosta³am skre¶lona z listy? Tata mnie ube... czytaj dalej »
  • 2015-01-12 13:15 poniedzia³ek ~Studentka | [+] odpowiedz
    Jestem studentem dosta³am za¶wiadczenie lekarskie, ¿e przez 3 m-ce nie mogê uczestniczyæ w zajêciach jednak dziekan wys³a³ mnie do lekarza orzecznika i dosta³am urlop zdrowotny i mam wróciæ na studia ... czytaj dalej »
  • 2014-10-07 12:42 wtorek ~studentka | [+] odpowiedz
    Witam, studiujê stacjonarnie i nie wiem jak siê mam ubezpieczyæ ¿eby by³o dobrze poniewa¿ kilka tygodni temu wysz³am za m±¿. Niestety nie mogê ubezpieczyæ sie przy mê¿u. Proszê o pomoc. Gdzie i jakie ... czytaj dalej »
  • 2014-09-23 21:46 wtorek ~Sylwia | [+] odpowiedz
    Witam, mam ju¿ tytu³ mgr ale studiujê jeszcze na innej uczelni. W zesz³ym roku przez krótki okres pracowa³am na umowê zlecenie i ostatnio dowiedzia³am siê, ¿e nie jestem ju¿ ubezpieczona czy rzeczywi... czytaj dalej »
  • 2013-10-09 09:50 ¶roda ~gosia | [+] odpowiedz
    Witam, niedawno straci³am sta³± pracê, mam umowê zlecenie, ale zarabiam grosze i zosta³am studentk± w tym roku, nie mam ubezpieczenia i mam 27 lat. Czy uczelnia mo¿e mnie ubezpieczyæ?
  • 2013-06-28 15:14 pi±tek ~ququ | [+] odpowiedz
    Witam, otó¿ dwa dni temu dowiedzia³am siê, ¿e nie posiadam ubezpieczenia, do tej pory p³acili je rodzice, gdy¿ w pa¼dzierniku podjê³am studia. 11.03.2013 zosta³am skre¶lona z listy studentów, gdzie¶ j... czytaj dalej »
  • 2013-05-26 10:55 niedziela ~zdesperowana | [+] odpowiedz
    Mam pytanie. Jestem studentk± ubezpieczon± na uczelni od nw czy z takim ubezpieczeniem mogê pojsc do przychodni (lekarza rodzinnego). Nie jestem gdzie indziej ubezpieczona i nie ma mnie kto ubezpieczy... czytaj dalej »
  • 2012-12-13 04:21 czwartek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Mam pytanie odno¶nie ubezpieczenia zdrowotnego osoby studiuj±cej za granic± w pañstwie nie nale¿±cym do UE. Po ukoñczeniu polskiej uczelni kontynuujê naukê na uczelni zagranicznej (status studenta uzy... czytaj dalej »
  • 2012-11-02 19:27 pi±tek ~Kasia | [+] odpowiedz
    A co w przypadku kiedy student dzienny zawiera umowê o pracê (wtedy zaczyna byæ ubezpieczany przez pracodawce(?)) jednak umowa wygasa jeszcze w momencie trwania studiów. Czy po zakoñczeniu trwania tej... czytaj dalej »
  • 2012-10-07 09:16 niedziela ~Michal | [+] odpowiedz
    Chcialbym zeby uczelnia zg³osi³a mnie do ubiezpieczenia poniewaz nie podlegam ubezpieczeniu z innego zrodla. Skad moge wziasc oswiadczenie ze nie jestem ubezpieczony?
  • 2012-07-19 21:30 czwartek ~kmkmkmk | [+] odpowiedz
    witam. mam taki problem. od pa¼dziernika studiowa³am na uczelni pañstwowej. zrezygnowa³am w czerwcu, aby móc oderaæ swoje dokumenty i kandydowaæ do innej uczelni. Aktualnie jestem skre¶lona z listy st... czytaj dalej »
  • 2012-01-12 22:27 czwartek ~studentka | [+] odpowiedz
    Witam. Mam 22 lata, obecnie studiujê. Ca³y czas mia³am ubezpieczenie zdrowotne od rodziców. Z chwil± ukoñczenia studiów licencjackich zarejestrowa³am siê w urzêdzie pracy jako bezrobotna i z urzêdu pr... czytaj dalej »
  • 2011-12-21 13:11 ¶roda ~Wojciech | [+] odpowiedz
    Witam. W celu ³atwiejszego zobrazowania problemu napiszê w punktach: 1. 25 lat (w kwietniu 2012 bêdzie ju¿ 26) 2. od wrze¶nia 2011 umowa o dzie³o na rok do czerwca 2012 3. do pa¼dziernika mia³em s... czytaj dalej »
  • 2011-12-15 15:29 czwartek ~MOnika | [+] odpowiedz
    Skoñczy³am studia w czerwcu 2012 roku, od sierpnia podjê³am prace na umowê zlecenie. Musze siê gdzie¶ ubezpieczyæ, ale gdzie najlepiej? jaki jest koszt ubezpieczenia?
  • 2011-12-12 23:19 poniedzia³ek ~kijanczers | [+] odpowiedz
    Witam, moja sytuacja jak w temacie. Jestem studentem i mam 21 lat pracuje na umowe zlecenie, mama pracuje w ZOZ'ie ojciec za granica i kto mnie w takiej sytuacji ubezpiecza? Szko³a? Mama? Bo podob... czytaj dalej »
  • 2011-10-12 19:54 ¶roda ~julia | [+] odpowiedz
    Jestem studentk± zaoczn±, mam 20 lat, nie pracuje. Niestety uleg³am wypadkowi, gdzie mam siê zg³osiæ z pro¶b± o odszkodowanie, je¿eli nie ubezpiecza³am siê dodatkowo na studiach? Czy ubezpieczenie zdr... czytaj dalej »
  • 2011-09-19 13:47 poniedzia³ek ~micha³84 | [+] odpowiedz
    Jestem na studiach doktoranckich...ukoñczy³em 26 rok ¿ycia i nie wypeni³em formularza w dziekanacie o ubez przez uniwerek. Mam 27 lat i nie mam ci±g³o¶ci ubezpieczenia, do tej pory leczy³em siê prywat... czytaj dalej »
  • 2011-09-14 12:54 ¶roda ~Ksenia | [+] odpowiedz
    Zaczynam studia i nie mam ubezpieczenia. Moja mama nie jest zarejestrowana na kuroniówce i tez nie ma. Ojciec ma ograniczone prawa rodzicielskie ale pracuje a ja mam ukonczone 18 lat. Czy moze mnie ... czytaj dalej »
  • 2011-09-05 11:43 poniedzia³ek ~angelka | [+] odpowiedz
    Co w przypadku gdy jedno z rodziców jest za granic±, drugie jest zarejestrowane w urzêdzie pracy i nie pracuje? W pa¼dzierniku 2010 zacze³am studia, które po kilku miesi±cach przerwa³am i w tym czasie... czytaj dalej »
  • 2011-08-12 14:50 pi±tek ~MARTA | [+] odpowiedz
    CO W PRZYPADKU JE¦LI STUDENT PRACUJE NA UMOWÊ ZLECENIE,W ZAK£ADZIE NIE CHC¡ OBJ¡Æ GO UBEZPIECZENIEM CHOROBOWYM, UCZELNIA JEST NIEPUBLICZNA I STUDIUJE W WYMIARZE ZAOCZNYM, CZY W TAKIM WYPADKU JEST OBJÊ... czytaj dalej »
  • 2011-08-04 15:40 czwartek ~Monika | [+] odpowiedz
    Mam 20 lat i studiujê, rodzice przepisali mi gospodarstwo i przechodz± na emeryturê. KRUS przys³a³ mi pismo, w którym 'prosi' o ubezpieczenie siê w nim lub przedstawienie dokumentu, ¿e ju¿ jestem ubez... czytaj dalej »
  • 2011-07-12 18:36 wtorek ~bomatus | [+] odpowiedz
    Obecnie mam 25 lat (urodzi³em siê w dniu w marcu 1986 r.) ¬ród³em mojego ubezpieczenia zdrowotnego jest renta rodzinna. ¦wiadczenie do bêdê pobiera³ jednak do koñca wrze¶nia 2011 r. W dniu 17.06 ukoñ... czytaj dalej »
  • 2011-05-13 14:24 pi±tek ~strumyczek | [+] odpowiedz
    Nigdzie niczego nie kupujesz, w Twoim konkretnym przypadku idziesz do swojego o¶rodka pomocy spo³ecznej i wydaj± Ci za¶wiadczenie. Z tym idziesz do uczelni. Do 26 roku ¿ycia studenta ubezpieczaj± rodz... czytaj dalej »
  • 2011-02-26 17:30 sobota ~ruda23021987 | [+] odpowiedz
    witam mam podobny problem jak reszta. bylam na ubezpieczeniu u mamy dopuki sie uczylam i pracowalam na zlecenie. pozniej przeszlam na ubezpieczenie z urzedu pracy. zaczelam pracowac umowe mam na zlece... czytaj dalej »
  • 2011-02-09 12:15 ¶roda ~paulina | [+] odpowiedz
    Gdzie moge sie ubezpieczyc? dotychczas rodzice nie placili na mnie skladek gdyz bylam wychowanka placowki opiekunczowychowawczej , teraz tez na mnie nie placa gdyz sa pozbawieni wladzy rodzicielskiej.... czytaj dalej »
  • 2010-12-06 04:18 poniedzia³ek ~eaa | [+] odpowiedz
    czy jesli za miesiac skoncze 26 lat i nadal bede studiowac dziennie i nie pracowac, to czy moi rodzice moga mnie wskazac jako osobe objeta ubezpieczeniem? Oboje pracuja i placa skladki zus, czy moge p... czytaj dalej »
  • 2010-11-26 17:12 pi±tek ~zmartwiona | [+] odpowiedz
    Jestem na drugim roku studiów na uczelni pañstwowej. Do marca tego roku by³am ubezpieczona przy jednym z rodziców w marcu jednak przeszed³ on na rentê co w tej sytuacji? Czy automatycznie nie jestem j... czytaj dalej »
  • 2010-11-18 14:25 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    mam 2o lat studiuje zaocznie. Rodzice od paru lat zagranic±. Za³o¿y³am wiêc swoj± ksiêzeczke ubezpieczeniow± w UP(osoba bezrobotna). Jednak podje³am prace na umowê zlecenie gdzie pracodawca nie ma obo... czytaj dalej »
  • ?
    2010-11-08 20:00 poniedzia³ek ~edyta | [+] odpowiedz
    mam pytanie co je¶li mam 22lata i studiuje na studiach dziennych moi rodzice od 3 lat mieszkaj± za granic±,czy ja mam jakie¶ ubezpieczenie czy muszê sobie je gdzie¶ wykupiæ?? i w ogóle jaki mam prawa ... czytaj dalej »
  • 2010-11-05 11:46 pi±tek ~po³amany | [+] odpowiedz
    Mam bardzo nie typow± sytuacje, ostatnio z³ama³em nogê i dowiedzia³em siê ¿e nie jestem ubezpieczony z tego wynika ¿e bêdê musia³ p³aciæ za leczenie z w³asnej kieszenie mam 21 lat . moje pytanie brzmi... czytaj dalej »
  • 2010-10-30 10:58 sobota ~klaudia | [+] odpowiedz
    witam, mam 20 lat, studiuje dziennie, nie pracuje i aktualnie jestem ubezpieczona przez rodzicow, problem w tym ze jestem w ciazy i niedlugo wyprowadze sie z domu, moi rodzice nie wiedza o dziecku a p... czytaj dalej »
  • 2010-10-04 14:14 poniedzia³ek ~student27 | [+] odpowiedz
    Witam, mam takie pytanie. Ukoñczy³em pi±ty rok studiów ale nie obroni³em siê w terminie, a wiêc skre¶lono mnie z listy studentów w styczniu br. Czy zasadne jest, ¿e PUP odmawia mi zarejestrowania siê ... czytaj dalej »
  • 2010-09-30 13:47 czwartek ~marika | [+] odpowiedz
    Niedawno wysz³am za m±¿, studiujê zaocznie i pracujê na umowê zlecenie. Dotychczas mama op³aca³a mi krus. Czy po ¶lubie dalej mogê siê tam ubezpieczaæ czy muszê zmieniæ krus na inn± formê ubezpieczeni... czytaj dalej »
  • 2010-09-09 15:06 czwartek ~Pauka | [+] odpowiedz
    Jestem absolwentk±. W tym roku skoñczy³am studia i czekam na obronê. nie pracuje, a do tej pory by³am ubezpieczona przez uczelniê. Rozumiem ¿e jeszcze przez 4 miesi±ce bêde mog³a korzystaæ ze ¶wiadcze... czytaj dalej »
  • 2010-08-09 14:01 poniedzia³ek ~kasia | [+] odpowiedz
    witam, jestem studentka zaoczna zatrudnion± na umowe zlecenie. mam 22 lata i 3 letnia córke. co z ubezpieczeniem dla mnie i dla córki z UP nie dostane a mój pracodawca nie zapewnia takiej opieki ze wz... czytaj dalej »
  • 2010-07-07 20:08 ¶roda ~sandra | [+] odpowiedz
    witam...i bardzo prosze o pomoc... moja mama ma gospodarstwo rolne wiec i ona i tato sa ubezpieczeni w krusie,moja mlodsza siostra studiuje dziennie wiec tez jest tam ubezpieczona,a ja wlasciwie tera... czytaj dalej »
  • 2010-05-27 13:36 czwartek ~czytaj±cy ze zrozumieniem | [+] odpowiedz
    "Studenta, który ju¿ ukoñczy³ 26. rok ¿ycia albo po prostu nie podlega ubezpieczeniu zdrowotnemu z innego tytu³u, do ubezpieczenia zg³asza uczelnia, przy czym musi on sam o to wyst±piæ sk³adaj±c ... czytaj dalej »
  • 2010-05-21 11:41 pi±tek ~patryk_BB | [+] odpowiedz
    Witam, mam do Pañstwa nastêpuj±ce pytanie: Jestem studentem studiów zaocznych, oko³o roku temu pracowa³em w firmie na umowê o pracê, w której mia³em op³acane sk³adki na ubezpieczenia zdrowotne, emeryt... czytaj dalej »
  • 2010-05-08 13:01 sobota ~m³oda mê¿atka | [+] odpowiedz
    Mam wielki problem... cztery miesi±ce temu wziê³am ¶lub. Po ¶lubie mój m±¿ zarejestrowa³ siê w biurze pracy wiec by³ ubezpieczony a ja podlega³am pod niego,teraz wyjecha³ za granice, w bp jest zawiesz... czytaj dalej »
  • 2010-04-22 12:55 czwartek ~jaaaaaa | [+] odpowiedz
    Mam pytanie otó¿ studiujê zaocznie lecz nie pracuje a mam skoñczone 27 lat. Kto w takim razie powinien zap³acic za moje ubezpieczenie zdrowotne? Czy uczelnia czy mo¿e sama prywatnie muszê sie ubezpiec... czytaj dalej »
  • 2010-04-22 01:33 czwartek ~Zdesperowana Studentka | [+] odpowiedz
    Mam 21 lat. Moja Mama wyjechala za granice 3 lata temu do pracy ale pracuje tam nielegalnie i niema ubezpieczenie .Ja mieszkam sama nie utrzymuje kontaktów z ojcem a dziadkowie nie ¿yja.Jestem student... czytaj dalej »
  • 2010-03-02 13:31 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Witam, Czy w momencie kiedy zosta³em skre¶lony z listy studentów mój ojciec dowie siê o tym ? Zaznaczam, ¿e matka nie ¿yje. Wiêc czy przyjdzie jakie¶ pismo z Urzêdu Pracy lub innych instutucji (pró... czytaj dalej »
  • 2010-02-28 11:29 niedziela ~syla | [+] odpowiedz
    Jak wygl±da sprawa ubezpieczenia zdrowotnego studentki studiów dziennych w wieku 22 lata, której rodzice wyjechali za granicê i nie odprowadzaj± sk³adek na ubezpieczenie - wiêc dziewczyna nie ma przy ... czytaj dalej »
  • 2010-02-24 08:43 ¶roda ~MK | [+] odpowiedz
    Witam, Proszê o pomoc, gdy¿ moje niedo¶wiadczenie w postêpowaniu z NFZ mo¿e mnie trochê kosztowaæ. Jestem studentk± (dzienn±; 5 letnie) od 2005 roku. Przez ten okres by³am zg³oszona na ubezpieczeniu... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 18:56 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Ja choæ siê pyta³am to dalej nie wiem czy jestem ubezpieczona czy nie... Na uczelni nic nie zg³asza³am i nie p³aci³am (jestem studentk± zaoczn± na Uniwersytecie Wroc³awskim), powiedziano mi ¿e ubezpi... czytaj dalej »
  • 2010-01-12 10:38 wtorek ~Zuzka | [+] odpowiedz
    Witam, jestem studentem dziennym. Skonczy³em 26 lat. Wystapilem do uczelni o ubezpieczenie. Zgodnie z ustaw± - musz±. Rzeczywisto¶æ jest inna. Powiedzieli, ze skre¶l± mnie z listy studentów lub zrobia... czytaj dalej »
  • 2009-12-21 21:36 poniedzia³ek ~as | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, od lipca chodzi³am do lekarza specjalisty (Niepubliczny Zak³ad Opieki Zdrowotnej, który ¶wiadczy us³ugi medyczne w ramach NFZ),wizyt tych by³o ok. 10. By³am przyjmowana do lekarza na... czytaj dalej »
  • 2009-11-17 13:26 wtorek ~marta | [+] odpowiedz
    witam :) mam bardzo wa¿ne pytanie. Jestem studentk± studiów zaocznych. Mam 24 lata. Nie pracujê. Jestem na utrzymaniu rodziców. Gdy mój tata chcia³ mnie ubezpieczyæ w swoim zak³adzie pracy, to uslysza... czytaj dalej »
  • 2009-11-17 12:31 wtorek ~S³awekM | [+] odpowiedz
    Na poczatku strony jest info o tym ¿e student do ukonczenia 26 roku ¿ycia podlega ubezpieczeni rodziców ( jesli nie pracuje, nie prowadzi wlasniej dzia³alno¶ci itp) Ja mam takie pytanie jaki akt pra... czytaj dalej »
  • 2009-11-16 13:50 poniedzia³ek ~Pati | [+] odpowiedz
    Witam, jestem studentk± studiów zaocznych, pracuje na umowê zlecenie, dot±d pracodawca odprowadza³ moje sk³adki, ale w naszym biurze rachunkowym poinformowali nas, ze wcale nie musimy p³aciæ moich sk³... czytaj dalej »
  • 2009-11-01 20:19 niedziela ~reg89 | [+] odpowiedz
    Jestem studentk± zaoczn±, nie pracujê, nie prowadzê w³asnej dzia³alno ¶ci gospodarczej. Wiem, ¿e dopóki siê uczê moim ubezpieczycielem jest moja mama. Niedawno dowiedzia³am siê, ¿e jestem w ci±¿y i ni... czytaj dalej »
  • 2009-09-29 08:58 wtorek ~JT | [+] odpowiedz
    Witam, mój m±¿ zrobi³ w czerwcu absolutorium i ju¿ ukoñczy³ 26 rok ¿ycia, nie pracuje. Czy powinnam go zg³osiæ do ubezpieczenia w moim zak³adzie pracy?
  • 2009-09-05 15:36 sobota ~Anna Banak | [+] odpowiedz
    Witam, Niedlugo rozpoczne ostatni rok moich studiow (tryb dzienny, studia magisterskie), skonczylam niedawno 26 lat. Czy musze zglosic cos do dziekanatu? Jak bedzie wygladac teraz sprawa mojego ube... czytaj dalej »
  • 2009-07-19 21:13 niedziela ~Monika | [+] odpowiedz
    Witam! Bardzo proszê o wyja¶nienie mi jednej kwestii odno¶nie ubezpiecznia zdrowotnego studenta studiów zaocznych. Skoñczy³am w³a¶nie studia licencjackie w trybie dziennym i zamierzam z³o¿yæ dokumenty... czytaj dalej »
  • 2009-07-16 13:13 czwartek ~Nie studentka | [+] odpowiedz
    Ja uwa¿am, ze sytuacja taka, ¿e jak kto¶ jest studentem i podejmie pracê to pracodawca nie p³aci za niego sk³adki na ubezpieczenie jest chora. W ten sposób wiele osób, które nie s± studentami nie ma m... czytaj dalej »
  • 2009-07-06 12:10 poniedzia³ek ~zdesperowany | [+] odpowiedz
    Mam taki ma³y problem... mam 19 lat ide na studia w tym roku. od 6 lat nie posiadam ubezpieczenia gdyz ksiazeczka ubezpieczeniowa byla na moja matke a ojciec jest wpisany do ksiazeczki swojej drugiej ... czytaj dalej »
  • 2009-06-07 18:03 niedziela ~gosia | [+] odpowiedz
    mam 25 lat. jednoczesnie koncze studia i wychodze za maz. do tej pory bylam ubezpieczona przez mame. czy przez 4 miesiace po skonczeniu studiow, dopoki nie zaczne stazu w szpitalu, moj przyszly maz mo... czytaj dalej »
  • 2009-04-22 20:19 ¶roda ~Sylwia | [+] odpowiedz
    Mam 24 lat nie pracuje ucze sie zaocznie moja mama pracuje czy mam jej ubezpieczenie? a jezeli tak to czy to ubezpieczenie jest tylko szpitalne bo tak szlyszalam czy normalne ubezpieczenie ze moge cho... czytaj dalej »
  • 2009-02-27 10:08 pi±tek ~M. | [+] odpowiedz
    Witam! Mam pytanie zwi±zane z nietypow± sytuacj±, mianowicie: Rok temu pracowa³em na umowê o pracê, w tym czasie moi rodzice zg³osili do NFZ, ¿e pracujê na sta³e i ¿e zak³ad pracy odprowadza ode mnie ... czytaj dalej »
  • 2009-02-18 18:34 ¶roda ~lg | [+] odpowiedz
    a jak rozwi±zaæ sprawê, gdy rodzice studenta nie pracuj±? co jest wtedy dokumentem potwierdzaj±cym ubezpieczenie? (a propos pierwszego komentarza do artyku³u) dziêkujê
  • 2009-02-17 14:33 wtorek ~alan | [+] odpowiedz
    Nie wiem czy posiadam ubezpieczenie zdrowotne?? Jestem studentem studiów dziennych, mam 21 lat rodzice s± po rozwodzie, matka nie pracuje, nie jest na bezrobociu, z ojcem nie mam zadnego kontaktu,podo... czytaj dalej »
  • 2009-02-10 23:21 wtorek ~aaa | [+] odpowiedz
    Czy po obronie pracy dyplomowej (studia teoretycznie zakonczylam juz w czerwcu 2008) bede mogla przez 4 miesiace korzystac z ubezpieczenia? Absolutorium jest kwestia nie stosowana na mojej uczelni, gd... czytaj dalej »
  • 2009-01-26 19:31 poniedzia³ek ~Sandra | [+] odpowiedz
    Mam prawie 25 lat. Jestem przewlekle chora, kilka lat temu z ró¿nych przyczyn przerwa³am leczenie, jednak teraz chcê rozpocz±æ je na nowo. Pochodzê z woj. warmiñsko-mazurskiego, mieszkam w Warszawie i... czytaj dalej »
  • 2009-01-13 08:22 wtorek ~monika | [+] odpowiedz
    skre¶lenie z listy studentów otrzyma³am w grudniu 2007 wiêc do konca kwietnia obowiazywa³o mnie ubezpieczenie,dalej nie podje³am pracy a od pa¿dziernika 2008 znów studiujê czy muszê ponie¶æ koszty za ... czytaj dalej »
  • 2008-12-06 14:47 sobota ~agnieszka | [+] odpowiedz
    Witam, bardzo proszê o pomoc. Moi rodzice wyjechali rok temu do Irlandii i nie s± obecnie nigdzie zatrudnieni w Polsce (ale pracuj± w Irlandii). Czy w takiej sytuacji jestem ubezpieczona? Je¶li nie to... czytaj dalej »
  • 2008-07-31 14:28 czwartek ~Mati | [+] odpowiedz
    Witam! Mam 24 lata. Jestem studentem. 2 tygodnie temu zawar³em zwi±zek ma³¿eñstwa. Wcze¶niej zarówno ja jak i moja ¿ona byli¶my ubezpieczeni z zak³adu pracy swoich rodziców. Czy teraz siê co¶ zmieni,... czytaj dalej »
  • 2008-07-23 20:21 ¶roda ~Michu | [+] odpowiedz
    Wlasnie ukonczylem studia licencjackie i zlozylem dokumenty na inna uczelnie, aby kontynuowac nauke na tytul magistra. Do wrzesnia tego roku nalezy mi sie renta rodzinna po zmarlym ojcu. Jednak gdy si... czytaj dalej »
  • 2008-04-03 16:45 czwartek ~MC | [+] odpowiedz
    Kiedy by³ Pan zatrudniony na umowê o pracê to pracodawca mia³ obowi±zek zg³osiæ Pana do ubezpieczenia i odprowadzaæ sk³adki. Poniewa¿ stosunek pracy usta³, a jest Pan dalej studentem zg³osiæ do ubezp... czytaj dalej »
  • 2008-03-17 22:26 poniedzia³ek ~ursus | [+] odpowiedz
    jestem studentem i niewiem czy musze placic kruz czy nie poniewaz gospodarstwo zostalo mi przepisane jak mialem 17 lat ateraz juz mam 22 i niemam zadnego ubezpieczeni. Czy ubezpieczenie powinna mi zap... czytaj dalej »
  • 2008-02-27 11:09 ¶roda ~mroczny | [+] odpowiedz
    By³em zatrudniony w wymiarze pe³nego etatu do konca listopada 2007. pracowalem niemalze od poczatku trwania studiow. Obecnie jeszcze studiuje. Co sie dzieje z moim ubezpieczeniem? Mam sie zglaszac do ... czytaj dalej »
  • 2008-01-28 23:20 poniedzia³ek ~Zofia Dmochowska | [+] odpowiedz
    Takiego studenta zg³aszaj± do ubezpieczenia rodzice. Je¿eli sa emerytami, potwierdzeniem op³acania sk³adek na ubezpieczenie zdrowotne jest odcinek emerytury z ostatniego miesi±ca.
  • 2008-01-15 21:55 wtorek ~maagda131 | [+] odpowiedz
    Mam pytanie odno¶nie studenta, który nie pracuje, nie ma te¿ w³asnej dzia³alno¶ci gospodarczej, nie ukoñczy³ jeszcze 26 r.¿., a jego rodzice s± na emeryturze? Kto ubezpiecza takiego studenta i na pods... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.