X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

ubezpieczenie zdrowotne a umowa zlecenie
2011-01-14 10:41 piątek ~Iza
Dzień dobry. Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna bez prawa do zasiłku. Znalazłam pracę na umowę zlecenie, wynagrodzenie niewielkie (kilkaset złotych miesięcznie). Moje pytanie: z uwagi na to, że przyjmując tę pracę utracę status bezrobotnego i bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne (które mam na mocy tegoż statusu), będę musiała wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne (bo praca na umowę zlecenie, z tego co się orientuję, takiego ubezpieczenia nie zapewnia). Czy jest to opłacalne? Czytałam, że miesięczne składki w prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym sięgają kilkuset złotych, tym samym, jeżeli cały mój zarobek wydam na ubezpieczenie, to obawiam się, że owa praca będzie nieopłacalna. Czy jest coś, co mogę w tej sytuacji zrobić? I czy można wykupić tańsze ubezpieczenie zdrowotne? W jakich granicach mieszczą się najtańsze i jaka opieka wchodzi w ich zakres? Uprzejmie dziękuję za odpowiedź.

Umowa zlecenie a ubezpieczenie zdrowotne

2012-02-09 18:57 czwartek ~gość
Proszę o odpowiedź. jesli pracodawca i pracownik podpiszą pierwszą umowę zlecenie na kwotę stałą 50zł a drugą na stawkę godzinową (bardzo często tak się dzieje)to jakie składki będą odprowadzane oraz jaka bedzie ich wysokość?
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.