X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia UNIQA TU S.A.

Uniqa to [wymoderowano treści obraźliwe]

2012-10-15 10:31 poniedziałek ~Super Mario
Witam szkoda miała miejsce w lipcu a mamy październik. Znany jest sprawca szkody, który do tej szkody się przyznaje. Na miejscu zdarzenia była policja. Okoliczności zdarzenia są znane, znany sprawca, znany poszkodowany. następnie podany jest w piśmie informującym od firmy ubezpieczeniowej kto zajmuje się tę sprawą, piszę do tej osoby e-mail z zapytaniem w sprawie. osoba ta nie odpisuje.Podczas kontaktu telefonicznego Pani jest nie miła. Sprawca szkody kontaktował się z Panią wielokrotnie, przyznając się do winy, podając również nr swojej polisy, wysyłając pisma polecone w odpowiedzi na pytania ubezpieczalni. I co zbliża się 3 miesiąc i nie ma decyzji. Firma robi wszystko by jak najpóźniej wypłacić kasę. Nie polecam nikomu firmy. Po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją. Aby udowadniać, że czarne jest czarne. Wszyscy zamieszani w sprawę ( sprawca i poszkodowani ) są zniesmaczeni opieszałością firmy UNIqa łącznie z filią firmy w Miliczu. Może ktoś zainterweniuje w sprawie, podaje nr sprawy U/167245/2012. Pozdrawiam i czekam na szybką decyzję .
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.