X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

UNIQA-totalne uniqanie

2011-12-07 12:03 środa ~pyskaty
Jest to firma która patrzy tylko i wyłącznie na to ,żeby wydymać każdego który walczy o swoje,miałem kolizje,była policja-najbardziej wiarygodna instytucja w kraju która zrobiła protokół z kolizji z opisem.Dołączyłem protokół z autoserwisu z opisem co i w skutek czego się stało-i wymaga to całkowitej wymianie. Ich inteligentny rzeczoznawca-czy jakiś likwidator po moich kilkunastu monitach łaskawie się zjawił-zły jak osa,i stwierdził że NIE DOSTANĘ ZWROTU ZA NAPRAWĘ-WYMIANĘ PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ KTÓRA PĘKŁA W SKUTEK UDERZENIA PRZY KOLIZJI BO NA WEWNĘTRZNEJ STRONIE POKRYWY BAGAŻNIKA JEST WIDOCZNA KOROZJA!!!!!Debilizm,nie kompetencja i bez karność pracowników,co odbija się na wizerunku FIRMY.!!!
  • 2012-03-13 17:29 wtorek ~kinga | [+] odpowiedz
    Popieram beznadziejna firma. Żeby cokolwiek załątwić trzeba wykonąc "150" telefonów wykłócając się nie tylko z osobą która prowadzi naszą sprawę ale rónież kierownikiem. W listopadzie 2011r.... czytaj dalej »
  • 2012-03-13 17:29 wtorek ~kinga | [+] odpowiedz
    Popieram beznadziejna firma. Żeby cokolwiek załątwić trzeba wykonąc "150" telefonów wykłócając się nie tylko z osobą która prowadzi naszą sprawę ale rónież kierownikiem. W listopadzie 2011r.... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.