X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

UNIQA-totalne uniqanie

2012-03-13 17:29 wtorek ~kinga
Popieram beznadziejna firma. Żeby cokolwiek załątwić trzeba wykonąc "150" telefonów wykłócając się nie tylko z osobą która prowadzi naszą sprawę ale rónież kierownikiem. W listopadzie 2011r. zgłosiłam akt wandalizmu (przebita opona), po miesiącu sprawa na policji umorzona. W styczniu zjawił się rzeczoznawca zeby porobić zdjęcia do dnia dzisiejszego nie mam żadnego oddzewu w tej sprawie. Drugi przypadek zgodnie z zawarta umową przysługuje mi samochód zastępczy na okres naprawy mojego samochodu. Salono samochodowy prosił abym to dostała potwierdzone rónież mailowo. Musiałam się kłócić z kierownikiem że ma mi napisać takiego maila z wielką łaską. Po 1,5 miesiąca UNIQA inforumje mnie że nie przeleje przeniedzy za wynajem samochodu bo nie upoważniłam do tego Salonu w którym naprawiałąm samochód. Nikogo o tym od razu nie poinformowali ze chcą jakieś dodatkowe swistki ani mnie ani salonu samochodowego. Nigdy w życiu juz nie skorzystam z ich usług. Obsługa masakryczna.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.