X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

UNIQA TU na Życie S.A.
Odpowiedzi: 87
  • 2018-11-15 14:13 czwartek ~Poszkodowana | [+] odpowiedz
  • 2018-10-22 15:18 poniedziałek ~Joanna | [+] odpowiedz
  • 2018-10-22 15:14 poniedziałek ~Joanna | [+] odpowiedz
  • 2018-10-04 10:25 czwartek ~Młoda | [+] odpowiedz
    Nie polecam tej firmy nikomu! Czekam juz ponad 2 tyg, odezwal sie do mnie facet który caly czas wymysla dodatkowe zaswiadczenia od lekarzy, robi to ewidentnie aby nie wyplacic pieniedzy. Co mu dosylam... czytaj dalej »
  • 2018-09-24 14:50 poniedziałek ~D. G. | [+] odpowiedz
    Wysłałam online zgłoszenie roszczenia z polisy na życie za śmierć rodzica i owszem otrzymałam nadaną automatycznie informację, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i został nadany numer sprawy. Zadzwon... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Uniqa na:
    4.59
    OPINIE O Uniqa
  • 2018-09-24 14:49 poniedziałek ~D. G. | [+] odpowiedz
    Wysłałam online zgłoszenie roszczenia z polisy na życie za śmierć rodzica i owszem otrzymałam nadaną automatycznie informację, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i został nadany numer sprawy. Zadzwon... czytaj dalej »
  • 2018-08-02 12:42 czwartek ~Teresa | [+] odpowiedz
    Odmowa odszkodowania uznano ze uszczerbku na zdrowiu nie było bólu nie było nic sie nie staio tragedia kontakt tak naprawdę nie wiadomo kto jest opiekunem bardzo dobra firma dla spółdzielni mieszkanio... czytaj dalej »
  • 2018-07-30 09:32 poniedziałek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Potrafią tylko brać składki. Odszkodowania nie płacą, zero kontaktu, nic nie wiedzą.O odszkodowaniu chyba można zapomnieć.Odradzam tą firmę, chyba najgorsza firma ubezpieczeniowa.
  • 2018-07-27 11:59 piątek ~ed | [+] odpowiedz
    Kompletna kpina. Mimo dostarczenia wszelkiej dokumentacji i tak odmawiają wypłaty odszkodowania. Po ponad 1,5 miesięcznej batalii przestali w ogóle się kontaktować. Sprawy nie odpuszczam, jak będzie t... czytaj dalej »
  • 2018-07-26 20:48 czwartek ~fistach | [+] odpowiedz
    Dwa tygodnie oczekiwania na rzeczoznawcę, oczekiwanie na infolinii po 40 minut, brak jakiejkolwiek reakcji na maile i telefony. Po oględzinach jestem szczęśliwy bo mam wreszcie jakiś mail do fizycznej... czytaj dalej »
  • 2018-06-26 09:31 wtorek ~Pomocny_prawnik | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Możliwa bezpłatna weryfikacja kosztorysu napraw. Zadzwoń: 731 68... czytaj dalej »
  • 2018-06-07 08:06 czwartek ~tragedia | [+] odpowiedz
    Kontakt niezwykle utrudniony. Agent się nie ujawnia, jak w innych towarzystwach. Nie ma potwierdzenia odbioru wysłanych mailem dokumentów. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wpłynęły. Żadnej reakcji. Zac... czytaj dalej »
  • 2018-05-10 07:49 czwartek ~ja | [+] odpowiedz
    Nie będę opisywać koszmaru związanego z załatwieniem odszkodowania bo wszyscy domyślają się co trzeba przejść aby dostać należne pieniądze w tej Firmie. Dodam ,że Warta nie jest lepsza. Napiszę tylko,... czytaj dalej »
  • 2018-05-10 07:47 czwartek ~ja | [+] odpowiedz
    Nie będę opisywać koszmaru związanego z załatwieniem odszkodowania bo wszyscy domyślają się co trzeba przejść aby dostać należne pieniądze w tej Firmie. Dodam ,że Warta nie jest lepsza. Napiszę tylko,... czytaj dalej »
  • 2018-05-09 10:35 środa ~Stefan | [+] odpowiedz
    Szkoda z winy zarządcy drogi (dziura w jezdni). Przyjechał rzeczoznawca, udokumentował, wycenił. I na tym kontakt się urwał. Zadzwoniłem do firmy (czas oczekiwania ponad pół godziny, koszmar), konsult... czytaj dalej »
  • 2018-05-09 10:34 środa ~Stefan | [+] odpowiedz
    Szkoda z winy zarządcy drogi (dziura w jezdni). Przyjechał rzeczoznawca, udokumentował, wycenił. I na tym kontakt się urwał. Zadzwoniłem do firmy (czas oczekiwania ponad pół godziny, koszmar), konsult... czytaj dalej »
  • 2018-03-20 22:25 wtorek ~Dominik | [+] odpowiedz
    Oferujemy kompleksową pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań Zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej Zadośćuczynienie po wypadku komunikacyjnym Odszkodowania za błędy lekarskie, wypadki przy pracy. D... czytaj dalej »
  • 2018-03-20 11:12 wtorek ~Rak | [+] odpowiedz
    Ta firmą i ludzie tam pracujący to dno.Uszkodziłem na drodze miejskiej ubezpieczanej przez Uniqa dwa koła tj.felgi,opony,czujniki.Na miejscu policja spisała protokół.Po zgłoszeniu szkody do uniqi 6 l... czytaj dalej »
  • 2018-03-14 13:19 środa ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Koszmarnie ciężko się skontaktować. A jeżeli już do tego dojdzie to konsultanci "przerzucają" klienta z jednej linii na drugą , gdzie ponownie czeka się w nieskończoność. Niedoinformowani k... czytaj dalej »
  • 2018-03-14 13:18 środa ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Koszmarnie ciężko się skontaktować. A jeżeli już do tego dojdzie to konsultanci "przerzucają" klienta z jednej linii na drugą , gdzie ponownie czeka się w nieskończoność. Niedoinformowani k... czytaj dalej »
  • 2018-03-06 09:50 wtorek ~Pomocny prawnik | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989 ; www.lighthouse-kancelaria.com
  • 2018-03-03 20:45 sobota ~Jarecki | [+] odpowiedz
    To wielki chłam i g.wno , omijać z daleka , po zalaniu mieszkania zgłosiłem szkodę , oczywiście natychmiast sms z numerem szkody jaki zarejestrowali , oczywiście pojawił się rzeczoznawca majątkowy i t... czytaj dalej »
  • 2018-02-28 21:43 środa ~zainteresowany | [+] odpowiedz
    3. lutego miałem stłuczkę oczywiście była policja, spisali protokół. Sprawca miał polise w uniqa i się zaczęło....odmówiono mi lawety, na samochód zastępczy czekałem tylko...4 dni, próbowano wprow... czytaj dalej »
  • 2018-02-28 21:42 środa ~zainteresowany | [+] odpowiedz
    3. lutego miałem stłuczkę oczywiście była policja, spisali protokół. Sprawca miał polise w uniqa i się zaczęło....odmówiono mi lawety, na samochód zastępczy czekałem tylko...4 dni, próbowano wprow... czytaj dalej »
    2018-02-21 09:31 środa ~Hubert | [+] odpowiedz
    Po trzech latach uczestnictwa oszczędności funduszy zarobek 13 zł a obiecywano gruszki na niebie
    2018-02-21 09:30 środa ~Hubert | [+] odpowiedz
    Po trzech latach uczestnictwa oszczędności funduszy zarobek 13 zł a obiecywano gruszki na niebie
  • 2018-02-06 08:23 wtorek ~Oc wspólnoty | [+] odpowiedz
    Brak możliwisci kontaktu.Po 3 miesiacach od szkoda brak decyzji w błachej sprawie.Kosztorys oczywiscie zamizony o 70%.Kolejne 3 miesiące Brak odpowiedzi na reklamacje.Do sądu z tym scierwem to jedyna... czytaj dalej »
  • 2018-02-06 08:06 wtorek ~adi | [+] odpowiedz
    Tragedia,katastrofa,żenada tak w kilku slowach mozna opisac tą firme..reszte muwi juz sama nazwa! Szkoda z oc niestety w uniqa. Odradzam zdecydowanie!!!!
  • 2018-01-14 17:06 niedziela ~nikola | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich chciałem poinformowac wszystkich ze ubezpieczenia pocztowe oc i mieszkaniowe to oszustwa człowiek płaci składki, a potem jak dojdzie do takiej sytuacji ze sąsiad zniszczył nam sufit i... czytaj dalej »
  • 2018-01-03 07:25 środa ~insider69 | [+] odpowiedz
    Szkoda komunikacyjna z OC gminy ze względu na fatalny stan drogi. Uszkodzeniu uległa opona i felga. Likwidator pracuje od 7 do 15 i później już dojechać nie mógł, więc musiałem z pracy się zwalniać. W... czytaj dalej »
  • 2018-01-03 07:25 środa ~insider69 | [+] odpowiedz
    Szkoda komunikacyjna z OC gminy ze względu na fatalny stan drogi. Uszkodzeniu uległa opona i felga. Likwidator pracuje od 7 do 15 i później już dojechać nie mógł, więc musiałem z pracy się zwalniać. W... czytaj dalej »
  • 2017-12-31 11:23 niedziela ~mabeja | [+] odpowiedz
    Nikomu nie polecam tej firmy . Mimo ubezpieczenia od zalania odmawiają wypłaty odszkodowania za to zdarzenie . Od dewastacji również dom jest ubezpieczony a nastąpiła ona na skutek ZALANIA i naprawy p... czytaj dalej »
  • 2017-12-29 23:28 piątek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Witam, przyznam szczerze, że po wielu negatywnych komentarzach mocno się obawiałem o likwidację mojej szkody z ubezpieczenia OC sprawcy. Wycena okazała się faktycznie niska. Jednak kiedy wybrałem wari... czytaj dalej »
  • 2017-12-29 23:28 piątek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Witam, przyznam szczerze, że po wielu negatywnych komentarzach mocno się obawiałem o likwidację mojej szkody z ubezpieczenia OC sprawcy. Wycena okazała się faktycznie niska. Jednak kiedy wybrałem wari... czytaj dalej »
  • 2017-12-19 12:13 wtorek ~Pomocny prawnik | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zakładów ubezpieczeń. Bez opłat wstępnych. Analiza sprawy jest bezpłatna. Opłata tylko za efekty. Zadzwoń: 731 688 989
  • 2017-12-07 17:50 czwartek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-11-27 15:26 poniedziałek ~Kamila | [+] odpowiedz
    Nie polecam oszuści naciagacze za każdym razem nie przysługują wypłaty za pobyt w szpitalu po telefonie pan z ubezpieczalni na moje pytanie odpowiedział że to nie było leczenia poza badaniami jak rez... czytaj dalej »
  • 2017-11-18 10:58 sobota ~mtz | [+] odpowiedz
    najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe
  • 2017-11-15 17:11 środa ~zniesmaczony | [+] odpowiedz
    tak porąbanej firmy nie widziałem w życiu, dziwię się ze wciąż istnieją ale jak widać łosi nie brakuje w naszym kraju wykupiłem tam ubezpieczenie OC płacąc od razu za cały rok na auto w sumie nietanio... czytaj dalej »
  • 2017-11-03 12:24 piątek ~Seba | [+] odpowiedz
    Nie można się kompletnie skontaktować na infolinii by sprawdzić status szkody. Czeka się po 30 minut i nikt się nie zgłasza. Kompletna ignorancja. System oddzwaniania też nie działa. Minął ponad miesi... czytaj dalej »
  • 2017-11-03 12:24 piątek ~Seba | [+] odpowiedz
    Nie można się kompletnie skontaktować na infolinii by sprawdzić status szkody. Czeka się po 30 minut i nikt się nie zgłasza. Kompletna ignorancja. System oddzwaniania też nie działa. Minął ponad miesi... czytaj dalej »
  • 2017-11-01 14:26 środa ~Sylwek | [+] odpowiedz
    Totalna porażka.Praca likwidatora ok.i na tym koniec.Wycena to jedno a przyznane odszkodowanie to drugie.Mimo zgłoszonych uwag żadnej reakcji raz podjęta decyzja to beton nie do ruszenia. Stawka Vat ... czytaj dalej »
  • 2017-10-21 09:38 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
    Mam jak najbardziej pozytywne doswiadczenie. Dwa razy w niewielkim stopniu zalałam sąsiadów. Ruta pękła w łazieńce i majster z pierwszym razem źle zrobił. Sąsiedzi mięli zalany częściowo sufit i troch... czytaj dalej »
  • 2017-10-17 22:46 wtorek ~MM | [+] odpowiedz
    Nie mam słów jak bardzo beznadziejna to firma Mieszkanie zalane a odszkodowanie260 pln smiech na sali....ostrzegam ja rezygnuje z ich ubezpieczenia jak cis szukacie to ta firme sobie darujcie ....
  • 2017-09-29 21:30 piątek ~JARAS | [+] odpowiedz
    uwaga na ta firme radze sie zastanowic unikaja wyplaty odszkodowan !!!
  • 2017-08-25 22:25 piątek ~szymek | [+] odpowiedz
    ubezpieczyłem auto w tej firmie opłaciłem za rok z góry ubezpieczenie było do czerwca do lipca nie dostałem dowodu do wpłaty na ten rok zgłosiłem się do agenta on powiedział że nie ma kontynuacji i zr... czytaj dalej »
  • 2017-08-25 22:24 piątek ~szymek | [+] odpowiedz
    ubezpieczyłem auto w tej firmie opłaciłem za rok z góry ubezpieczenie było do czerwca do lipca nie dostałem dowodu do wpłaty na ten rok zgłosiłem się do agenta on powiedział że nie ma kontynuacji i zr... czytaj dalej »
  • 2017-08-20 14:13 niedziela ~Paweł | [+] odpowiedz
    Byłem w dziale uniqa złożyć wniosek o pobyt w szpitalu do wysłał mnie pani od nich do domu i kazała wszystko załatwić przez infolinie to poco oni tam siedzą masakra w Pzu było lepiej 5 mniut papiery ... czytaj dalej »
  • 2017-08-01 20:42 wtorek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Ręce opadają, ostry artykuł o unice znajdziecie na takiej stronie: http://wlodzi.info/pl/n/uniqa-wymusza.html Naprawdę szok! Jak najdalej.
  • 2017-08-01 11:25 wtorek ~fiat | [+] odpowiedz
    Tragedia ,zgadzam się z opisami ,firma ta unika wypłacenia szkody twierdząc że pieniążki przelane już na konto a co ciekawe brak ich na koncie .
  • 2017-07-20 13:59 czwartek ~B | [+] odpowiedz
    Nie polecam. Mam wykupione ubezpieczenie do karty kredytowej w firmie Uniqa. Zakres ubezpieczeń wg certyfikatu obejmuje ryzyko utraty pracy,czasowej niezdolności do pracy, hospitalizacji, hospitalizac... czytaj dalej »
  • 2017-07-14 09:15 piątek ~Tom | [+] odpowiedz
    Uniqa jak sama nazwa wskazuje unika wypłaty odszkodowania. obchodzić z daleka. śmiało maszerować do sądu.
  • 2017-07-13 12:06 czwartek ~odszkodowania | [+] odpowiedz
    Witam Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania to proszę o kontakt 574 134 497. Analiza nadesłanych dokumentów jest bezpłatna odszkodowania_pomoc@o2.pl
  • 2017-07-04 17:40 wtorek ~Marta S. | [+] odpowiedz
    Jestem szczerze zadowolona z szybkości rozpatrzenia wniosku. Wczoraj zgłoszenie, wczoraj decyzja a dzisiaj środki na koncie !! Polecam! Mam tylko do siebie pretensje, że ubezpieczyłam się na tak ni... czytaj dalej »
  • 2017-03-30 15:43 czwartek ~Basia | [+] odpowiedz
    W dniu 28.03.2017 zlozylam wniosek o wyplate za urodzenie dziecka i juz po dwoch dniach otrzymalam pieniadze na konto.Firma Uniqa jest rzetelna i wyplacaja przed czasem, nie jest prawda ze trzeba czek... czytaj dalej »
  • 2017-03-30 15:42 czwartek ~Basia | [+] odpowiedz
    W dniu 28.03.2017 zlozylam wniosek o wyplate za urodzenie dziecka i juz po dwoch dniach otrzymalam pieniadze na konto.Firma Uniqa jest rzetelna i wyplacaja przed czasem, nie jest prawda ze trzeba czek... czytaj dalej »
  • 2017-03-02 20:09 czwartek ~Max | [+] odpowiedz
    Tragedia za zalanie całego mieszkania tj.pokój,kuchnia,łazienka dostałem 1140zł.Zniszczone sufity,panele,wypaczone drzwi...Kosztorys to jakiś kosmos... Kontakt utrudniony,reklamacja nie przyjęta... Od... czytaj dalej »
  • 2017-03-02 20:08 czwartek ~Max | [+] odpowiedz
    Tragedia za zalanie całego mieszkania tj.pokój,kuchnia,łazienka dostałem 1140zł.Zniszczone sufity,panele,wypaczone drzwi...Kosztorys to jakiś kosmos... Kontakt utrudniony,reklamacja nie przyjęta... Od... czytaj dalej »
  • 2016-12-15 12:56 czwartek ~Aneta | [+] odpowiedz
    ja siebie i całą rodzinę zawszę ubezpieczam korzystając z pomocy andiw brokers - mam przynajmniej pewność, że nikt mnie nie nabije w butelkę
  • 2016-10-31 09:36 poniedziałek ~Misiek | [+] odpowiedz
    Ja też proponuję omijać wieeeelkim łukiem ta firmę od 2 miesięcy czekam na wypłatę odszkodowania dzwoniąc do Uniqi co dwa trzy dni i ta sama spiewka że w ciągu dnia roboczego odezwie się do mnie kiero... czytaj dalej »
  • 2016-10-31 09:35 poniedziałek ~Misiek | [+] odpowiedz
    Ja też proponuję omijać wieeeelkim łukiem ta firmę od 2 miesięcy czekam na wypłatę odszkodowania dzwoniąc do Uniqi co dwa trzy dni i ta sama spiewka że w ciągu dnia roboczego odezwie się do mnie kiero... czytaj dalej »
  • 2016-10-13 17:58 czwartek ~TECUMSEH | [+] odpowiedz
    TRAGEDIA!!!-OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM- w 100% brak kontaktu ze strony firmy. Nie można się nic dowiedzieć ,ani dodzwonić do osoby LIKWIDUJĄCEJ SZKODĘ. Nie polecam W 100%, gdybym wcześniej poczytał opini... czytaj dalej »
  • 2016-03-06 19:14 niedziela ~Magda B. | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolona z obsługi zgłoszonego przeze mnie roszczenia z tytułu polisy na życie - pobyt w szpitalu, operacji rekonwalescencja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z pracownikiem Centrum ... czytaj dalej »
  • 2016-02-10 12:50 środa ~Były Klient | [+] odpowiedz
    W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia jest naprawdę sporo warunków do spełnienia, aby świadczenie otrzymać. Ubezpieczenie ich to porażka!!!
  • 2015-09-29 17:16 wtorek ~Danuta | [+] odpowiedz
    Polecam. Mam ubezpieczenie na życie.Miałam operację wypłata w ciągu 3 dni. Zdarzył się wypadek - wypłata bez problemu po krótkiej korespondencji. Jestem zadowolona.
  • 2015-09-29 17:15 wtorek ~Danuta | [+] odpowiedz
    Polecam. Mam ubezpieczenie na życie.Miałam operację wypłata w ciągu 3 dni. Zdarzył się wypadek - wypłata bez problemu po krótkiej korespondencji. Jestem zadowolona.
  • 2015-09-08 11:36 wtorek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych do kontaktu. Oferujemy bezpośrednio gotówkę w formie dopłaty do odszkodowania albo prowadzimy sprawę w imieniu klienta.Rozliczenie prowizyjne jedynie od sukcesu w sprawie. K... czytaj dalej »
  • 2013-02-20 12:26 środa ~od wczoraj były klient uniqui | [+] odpowiedz
    ZANIŻONE KWOTY ODSZKODOWANIA, BRAK ODPOWIEDZI NA ZŁOŻONE PISMA
  • 2012-12-04 11:21 wtorek ~pozytywnie zaskoczony | [+] odpowiedz
    Ja niedawno zakupiłem ubezpieczenie u nich w Lublinie. Widać że duży nacisk kładą na obsługę klienta (zwłaszcza www) Jak już poprzednicy wspominali. Na stronie lubelskiej mają nawet czat z konsultan... czytaj dalej »
  • 2012-03-29 18:09 czwartek ~ktoś | [+] odpowiedz
    zalało mi mieszkanie. czekałam z dwa miesiące na rozwiązanie sprawy, choc sprawa miała być rozpatrzona w trybie pilnym. chyba z 5 razy interweniowałam.z ich strony olewanie i zbywanie.podawali telefon... czytaj dalej »
  • 2012-02-28 12:31 wtorek ~Katarzyna B. | [+] odpowiedz
    Zgłosiłam pobyt w szpitalu z powodu zapalenia nerek, i przy okazji jestem w ciąży dlatego dopisali mi że istniało zagrożenie przedwczesnego porodu. a UNIQA odpisała mi że nie wypłaci mi za pobyt w sz... czytaj dalej »
  • 2012-01-17 21:45 wtorek ~dolotmag | [+] odpowiedz
    To, co spotkało mnie ostatnio w związku z działalnością firmy Uniqa to wyraz szczególnego braku minimalnych standardów dbania o klienta. Otóż otrzymałam listem poleconym od firmy Kruk S.A., przypomnie... czytaj dalej »
  • 2011-07-13 09:18 środa ~Lza | [+] odpowiedz
    Nic się nie da u nich załawić przez internet, ze wszystkim trzeba biegać z papierkami w zębach do okienka. Trochę nie dorastają do epoki. odradzam.
  • 2011-06-20 14:21 poniedziałek ~ania888 | [+] odpowiedz
    Dowiedzialem sie z wezwania, ze nie oplacilem jednej skladki w zeszlym roku, jedno wielkie klamstwo, w placowce jest afera, bo 2 inne osoby wykupujace ubezpieczenie miesieczne takze dostaly pismo, ze ... czytaj dalej »
  • 2011-06-15 17:56 środa ~Paweł | [+] odpowiedz
    Wystawiam Uniqa na zycie bardzo wysoką ocenę, szybka profesjonalna obsługa po wysłaniu wniosku z kompletem dokumentów,odszkodowanie szybko pojawiło się na koncie, nie bedę ukrywał, że dzieki odszkodow... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 11:41 czwartek ~XXXXX | [+] odpowiedz
    Po dwóch latach przez firmę windykacyjną dowiaduje sie, ze nie opłaciłem składki OC. Żadnego powiadomienia wcześniejszego!!! Nie można się w ogóle do nich dodzwonić - do ŁODZI!!! ODRADZAM WSZYSTKIM T... czytaj dalej »
  • 2011-03-02 13:31 środa ~zadowolony klient | [+] odpowiedz
    miałam stłuczkę z gościem ubezpeczonym w UNIQA , po przeczytaniu poniższych komentarzy mialam wielkie obawy co do szans odzyskania jakichkolwiek pieniedzy. A tu miłe zaskoczenie..... Wprawdzie po pie... czytaj dalej »
  • 2011-03-01 14:23 wtorek ~pw | [+] odpowiedz
    kłamią,oszukują trudno się skontaktować jak chodzi o wypłatę odszkodowania .UNIQAJCIE tej firmy jak ognia, oc może warto kupic w miare przyzwoita cena,ale biada tym co mają dostać odszkodowanie o dnic... czytaj dalej »
  • 2010-08-04 14:55 środa ~Michał | [+] odpowiedz
    Próbuję od nich dowiedzieć się, dlaczego nie przysłali mi pieniędzy za należne odszkodowanie - chodzi o zalanie mieszkania (a więc nie TU na Życie ale firma ta sama). Niestety pieniędzy nie wypłacili ... czytaj dalej »
  • 2010-07-15 23:02 czwartek ~aga | [+] odpowiedz
    firma nie bierze odpowiedzialności za swoich zatrudnionych....oszustów. jeden z nich zdefraudował pieniądze z ubezpieczenia grupowego(wrocław).grupa liczy około 250 osób. jestem jedną z poszkodowanych... czytaj dalej »
  • 2010-04-01 16:47 czwartek ~REKIN | [+] odpowiedz
    JA POSZŁAM DO TUW POCZTOWY CHCIAŁAM UBEZPIECZYĆ DOM -WYMÓG BANKU (KREDYT) NO I UBEZPIECZYŁAM. MIAŁAM POŻAR NIE Z NASZEJ WINY DACH (NOWY Z TAMTEGO ROKU) DO WYMIANY I W ŚRODKU POZALEWANE PRZEZ STRAŻAK... czytaj dalej »
  • 2010-01-27 11:58 środa ~Agentka ubezpieczeniowa | [+] odpowiedz
    Sama jestem agentką ubezpieczeniową i współpracuje z tym towarzystwem- szczerze mówiąc tak miłej obsługi, która zawsze pomoże nie ma nigdzie). Jednak drodzy internauci nie możemy porównywać ubezpiecz... czytaj dalej »
  • 2009-09-18 18:34 piątek ~Maxim | [+] odpowiedz
    Pękł wężyk w łazience i zalałem mieszkanie sąsiada. Mam ubezpieczone mieszkanie łącznie z OC. Uniqa odmówiła wypłaty odszkodowania dla sąsiada z mojego OC i jeszcze nawet nie można się odwołać od tej ... czytaj dalej »
  • 2009-09-17 12:43 czwartek ~Jabyk | [+] odpowiedz
    Dlaczego piszecie opinie na temat ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych pod firmą "życiową"?
  • 2009-03-11 15:06 środa ~aa | [+] odpowiedz
    Rzeczoznawca nie pojawia się na spotkaniu w wyznaczonym terminie i zwleka z oględzinami samochodu.
  • 2009-03-11 14:49 środa ~nieubezpieczyciel | [+] odpowiedz
    firma beznadziejna przynajmniej w gdansku normalnie nigdy bym nie ubezpieczyl tam nic, na moje zdanie ze oddam samochod do serwisu to odpowiadaja tak bedzie najlepiej aha w smiech ze tak traktuja pien... czytaj dalej »
  • 2009-01-12 22:07 poniedziałek ~kapisch | [+] odpowiedz
    Ktoś już pisał w ocenach, że mają fajną stronę internetową z kalkulatorem, mogę sie przyłączyć do tej opinii. Mogliby jednak dorzucić do niej jeszcze inne opcje, np. ubezpieczenie na życie, choć to tr... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.