X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Uwaga na Link 4

2014-11-14 11:37 piątek ~Darxon64
Złodziej próbował ukraść mój samochód i rozbił go kasując przy okazji 2 inne auta.Ustaliłem kto był sprawcą wypadku,zgłosiłem to na policję i pozwałem go do sądu.Sprawę po kilku latach wygrałem.Mimo to Link 4 pokrył szkody pozostałych kierowców z mojej polisy tak jak bym to ja był sprawcą kolizji.Nie dostałem żadnej odpowiedzi na mój list i e-maile z pytaniem dlaczego mnie obciążyli kosztami naprawy,skoro w momencie zdarzenia byłem w pracy i nie miałem z tym nic wspólnego.W rozmowie tel.powiedziano mi że zwrócą nadpłaconą kwotę jak ściągną ją od sprawcy.Minęło już 4 lata i nadal milczą.
  • 2020-01-24 11:06 piątek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Niestety w polsce trwa "Wolna Amerykanka" Urzead Rzecznika Fnansowego to nieudacznicy nic nie potrafia zrobic, opowiadaja przez telefon i w tv takie bzdury ze az strach, KNF tez malo robi. UFG jakim p... czytaj dalej »
  • 2018-08-23 23:00 czwartek ~pandix2 | [+] odpowiedz
    Witaj w klubie. Co innego rozmowa tel a co innego tzw. system. W rozmowie poinformowano mnie, że jak złożę wypowiedzenie umowy to zapłacę tylko za czas od początku do dnia rezygnacji a firma przysyła ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.