X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Uwaga na ubezpieczenia komunikacyjne

2009-07-04 11:21 sobota ~clio
. ale jednak coś się w tej firmie sypie, podobno już są zwolnienia i redukcja etatów, bo pieniędzy jest mało, rozmawiałam ostatnio z właścicielem warsztatu samochodowego , który jest w ich sieci i tam zwolnili pracownika Avivy, który był ich opiekunem, teraz właściciel się zastanawia czy nie zerwać umowy, bo jak przestaną płacić to żaden interes, a jak nie będzie umowy to klient zapłaci za naprawę i niech sam się stara o odszkodowanie. Widać, że Anglia ciągnie pieniądze do siebie bo tam stracili na swoim rynku, a Polaczki płacą i cicho siedzą.
  • 2010-12-11 10:11 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
    co za popierdóły chłopie piszesz, agent ma prowizje, wiec redukcji etatów nie ma, likwidacja szkod robiona jest przez firmę zewnętrzną, więc u nich likwidacja etatów klienta etatow nie interesuje jeże... czytaj dalej »
  • 2009-07-08 18:44 środa ~:) | [+] odpowiedz
    czy to ubezpieczenia komunikacyjne czy inne trzeba pracowac. zwolnienia sa tylko kiedy ktos jest bardzo leniwy i nic nie robi- zreszta jak w kazdej pracy. zaczynam swoja kariere w CU i jest jak na raz... czytaj dalej »
  • 2010-02-03 23:11 środa ~uzi | [+] odpowiedz
    widać że zaczynasz pracę w ubezpieczeniach. Popracujesz zmienisz zdanie (chyba że już nie pracujesz...)
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.