X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Uważajcie bo sprzedają długi, ktrych nie ma firmie windykacyjnej krzak - intrum justitia

2015-12-05 23:24 sobota ~robert
Jestem (ale już niedługo) wieloletnim klientem tej firmy. Miałem dobre wrażenie dopóki ta firma nie sprzedała fikcyjnego długu podrzędnej firmie, w której pracują same imbecyle a opinie o niej mówią same - intrum justitia. Po wielotygodniowych bojach, od kiedy otrzymałem wezwanie od intrum, przez oczekiwania, olewania, obietnice załatwienia i wyjaśnienia sprawy bez skutku, okazało się, że długu nagle nie ma, bo okazało się, że pieniądze były od samego początku na koncie proamy tylko iche omyłkowo nie zaksięgowano. Ale dług sprzdano, sprawę rozbuchano i smód pozostał. A teraz ani z jednym ani z drugim zero kontaktu. Bo podanie przez telefon, że proama znalazła kwotę i mamy nadzieję że nic się nie stało jest żenujące a lakoniczny meil od intrum, że sprawa nr jakiś tam zakończona i .... nic. Żadnej pisemnej informacji od firmy krzak - intrum. A tak to pisali z każdą pierdołą. NIE POLECAM i przestrzegam przed tymi firmami.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.