X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

W***iona i zawiedziona

2017-02-02 11:20 czwartek ~naiwna
hehe AXA to najwięksi oszuści!!! miałam upadek ze schodów na chodnik ..w wyniku czego później okazało się że mam małe ognisko uszkodzenia na pograniczu trzonu/rogu tylnego łąkotki komunikującego z powierzchnia dolną.Lekarz ortopeda polecił że nie kucać i nie klękać (wizyta 150 zł) koszt leków do tej pory 120 zł ,rezonans oczywiście prywatnie bo na nfz wieki się czeka 360 zł..koszt rehabilitacji 270 zł zalecono za jakiś czas powtórzyć koszt jaki poniosłam do dziś to 900 zł a oni mi przyznali 150 zł kpina ... sprawę skieruje do specjalistów od tego i koniec płacenia im składek !! 53 zł miesięcznie przez 2 lata płacenia uzbierałabym 1272+odsetki
  • 2017-03-07 20:51 wtorek ~Grażyna z "POMOCNA DŁOŃ" | [+] odpowiedz
    Witaj! Opisz proszę swój wypadek. Tak niskie odszkodowanie, to faktycznie kpina. Proszę także o skan Twojej polisy. Zajmuję się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach ( szkody na... czytaj dalej »
  • 2017-02-14 13:14 wtorek ~monika | [+] odpowiedz
    A z jakiego tytułu dostała Pani te 150 zł - uszczerbek na zdrowiu ?
  • 2017-02-14 14:57 wtorek ~zawiedziona | [+] odpowiedz
    Tak Uszczerbek na zdrowiu ale się wyjaśniło dlaczego bo Agent ubezpieczeniowy sknocił ubezpieczenie i w chwili wypadku uszczerbek był na 5000 a w lipcu poprawił na 30 000 dziwne stawkę od początku pła... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.