X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Wreszcie produkty i usługi na godziwym europejskim poziomie!!!

2010-10-01 12:27 piątek ~DARIUSZ
Dość miałem wizyt pana w sweterku z teczuszką jak z poprzednoego ustroju z trzyliterowej cudownej i znanej wszystkim firmy, który na kolanie w progu moich drzwi, bez wcześniejszego uprzedzenia, wystawiał jakiś druczek i inkasowł z roku na rok coraz to wyższą składkę, nie tłumacząc i nie zostawiając kompletnie niczego... To jakaś kpina, że jeszcze coś takiego w ogóle funkcjonuje! Na ma odpowiedź, że nie jestem akurat przygotowany finansowo na odnowienie umowy, stwierdził, że mogę od sąsiadki pożyczyć, bo widział że ma jak był przed chwilką u niej z tym samym tematem, albo do bankomatu mogę skoczyć bo nim on 10 pięter obleci, to zdążę jeszcze... Po prostu ręce opadają - BEZ KOMENTARZA! Teraz, gdy od kilku lat ubezpieczam się kompleksowo w AVIVA CU czuję się profesjonalnie obsłużony! POLECAM TĄ FIRMĘ i TYCH DORADCÓW!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.