X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia PZU ¯ycie S.A.
Odpowiedzi: 33
  • 2022-07-25 15:08 poniedzia³ek ~Ryszard Walos | [+] odpowiedz
    Od lipca b.r mieszkam w Warszawie. Informacja dotyczy polisy nr: 760706297 LA,NW,TU,WK. Jak mam zawiadomiæ o tym fakcie Ubezpieczyciela?
  • 2022-07-25 15:06 poniedzia³ek ~Ryszard WAlos | [+] odpowiedz
    Od lipca b.r mieszkam w Warszawie. Informacja dotyczy polisy nr: 760706297 LA,NW,TU,WK. Jak mam zawiadomiæ o tym fakcie Ubezpieczyciela?
  • 2020-05-26 16:16 wtorek ~TARNUSIA | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowañ od zak³adów ubezpieczeñ. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezp³atna. Bez op³at wstêpnych. Zadzwoñ 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2020-04-14 08:54 wtorek ~saracen | [+] odpowiedz
    Jest kwiecien 2020 sk³adkê op³aca³em w Oddziale Wo³omin.Obecnie jest zakaz czy mo¿e zalecenie nie opuszczania mieszkan. Czy mogê op³aciæ sk³adkê przelewem bankowym
  • 2020-04-14 08:53 wtorek ~saracen | [+] odpowiedz
    Jest kwiecien 2020 sk³adkê op³aca³em w Oddziale Wo³omin.Obecnie jest zakaz czy mo¿e zalecenie nie opuszczania mieszkan. Czy mogê op³aciæ sk³adkê przelewem bankowym
  • 2020-02-05 10:55 ¶roda ~Gosia | [+] odpowiedz
    W sprawie odszkodowañ polecam kancelariê automobile expert. Profesjonalnie i rzetelnie prowadz± ka¿d± spraw±, od momentu przyjêcia szkody, po jej zg³oszenie i likwidacjê. Maj± naprawdê du¿± wiedzê i w... czytaj dalej »
  • 2020-02-04 14:23 wtorek ~Maryla | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowañ od zak³adów ubezpieczeñ. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezp³atna. Bez op³at wstêpnych. Zadzwoñ 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2018-01-24 16:29 ¶roda ~Czop | [+] odpowiedz
    W ¯aganiu zmieniono mi umowê na wy¿sz± jednostronnie, bez mojej zgody i dowodu osobistego ale rezygnacja wymaga³a ju¿ zgody i dowodu. Mam pytanie na jakiej podstawie mo¿na jednostronnie zmieniaæ umowê... czytaj dalej »
  • 2018-01-24 16:29 ¶roda ~Czop | [+] odpowiedz
    W ¯aganiu zmieniono mi umowê na wy¿sz± jednostronnie, bez mojej zgody i dowodu osobistego ale rezygnacja wymaga³a ju¿ zgody i dowodu. Mam pytanie na jakiej podstawie mo¿na jednostronnie zmieniaæ umowê... czytaj dalej »
  • 2017-12-26 11:47 wtorek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-11-26 17:19 niedziela ~Anna zO¶wiêcimia | [+] odpowiedz
    Mam pro¶bê do pracownika PZU O¶wiêcim o informacjê, co zrobiæ je¶li dokona³am wp³aty sk³adki kwartalnej za IV kw 2017r. w pa¼dzierniku w kwocie 40,00z³ zamiast 45,00z³
  • 2017-11-16 22:43 czwartek ~Klient | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolona z obs³ugi Magdalena Etz z Legionowa konkretna rzeczowa i przede wszystkim ludzka. Wysoka kultura osobista. Dziêkujê Pani Magdaleno, bo jak czytam te komentarze to siê w³osy je¿± n... czytaj dalej »
  • 2017-06-13 20:19 wtorek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Dzisiaj zobaczy³em ¿e sk³adka mojej babci któr± p³aci od 32 lat na ¿ycie w swoim sk³adzie zawiera: - 8.52z³ za urodzenie dziecka (babcia ma 88 lat) - 36,50z³ za ¶mieræ wspó³ubezpieczonego ( którego ... czytaj dalej »
  • 2016-10-17 22:31 poniedzia³ek ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    Czy w tym oddziale nie mog± dostarczaæ blankietów op³at sk³adek? Co rok muszê prosiæ-na pi¶mie o blankiety. Widocznie pracownikom nie chce siê ich drukowaæ a klient niech sobie sam radzi. W innych tow... czytaj dalej »
  • 2016-10-17 22:30 poniedzia³ek ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    Czy w tym oddziale nie mog± dostarczaæ blankietów op³at sk³adek? Co rok muszê prosiæ-na pi¶mie o blankiety. Widocznie pracownikom nie chce siê ich drukowaæ a klient niech sobie sam radzi. W innych tow... czytaj dalej »
  • 2016-04-18 20:34 poniedzia³ek ~gina | [+] odpowiedz
    Pamiêtam tê firmê os zawsze. Kilkadziesi±t lat temu chcia³am zawrzeæ ubezpieczenie posagowe dla dzieci, ale na szczê¶cie dla mnie, brakowa³o mi ¶rodków. Znajomi, którzy zawarli to ubezpieczenie dostal... czytaj dalej »
  • 2016-03-29 12:36 wtorek ~JJ | [+] odpowiedz
    Pomyli³am dzia³ i zosta³am prze³±czona prawid³owo. Sprawê za³atwi³am. Jak dla mnie OK.
  • 2015-11-21 10:39 sobota ~Klientka | [+] odpowiedz
    Do d...!!! Co chwilê prze³±czania gdzie indziej i w s³uchawce s³yszê " proszê poczekaæ prze³±czenie pani± ...." masakra jakas wkoncu po 5 przelaczeniach rozlanczaja siê !!!! Zero konkretnych... czytaj dalej »
  • 2015-11-21 10:39 sobota ~Klientka | [+] odpowiedz
    Do d...!!! Co chwilê prze³±czania gdzie indziej i w s³uchawce s³yszê " proszê poczekaæ prze³±czenie pani± ...." masakra jakas wkoncu po 5 przelaczeniach rozlanczaja siê !!!! Zero konkretnych... czytaj dalej »
  • 2015-10-27 21:14 wtorek ~e.lowiec | [+] odpowiedz
    Nie jestem na szczê¶cie klientem PZU ¯YCIE. Wspó³czujê osobom, które chc± skontaktowaæ siê z t± firm±. Praktycznie brak jest mo¿liwo¶ci kontaktowania siê drog± email z oddzia³ami firmy.
  • 2015-07-23 15:57 czwartek ~wladzio | [+] odpowiedz
    Po wybraniu numeru i standardowym wys³uchaniu informacji o nagrywaniu, bezpieczeñstwie i bla bla bla, po³±czy³ siê ze mn± uprzejmy pan. Za³atwili¶my wizytê domow± w trymiga. Tzn. lekarz przyjedzie w c... czytaj dalej »
  • 2015-06-29 21:45 poniedzia³ek ~po co | [+] odpowiedz
    Dla kogo jest infolinia? Dla izolacji PZU od klientów. 20 min oczekiwania i ... g.... To jest norma!!! Bez sensu. kto siê dodzwoni³ niech to og³osi.
  • 2015-06-29 21:44 poniedzia³ek ~po co | [+] odpowiedz
    Dla kogo jest infolinia? Dla izolacji PZU od klientów. 20 min oczekiwania i ... g.... To jest norma!!! Bez sensu. kto siê dodzwoni³ niech to og³osi.
  • 2015-06-29 21:43 poniedzia³ek ~po co | [+] odpowiedz
    Dla kogo jest infolinia? Dla izolacji PZU od klientów. 20 min oczekiwania i ... g.... To jest norma!!! Bez sensu. kto siê dodzwoni³ niech to og³osi.
  • 2015-05-11 12:32 poniedzia³ek ~Krynia | [+] odpowiedz
    Telefony? Nie s± aktualne. Infolinia? Po wybraniu numerów o likwidacji w³±cza siê sygna³ zajêty. Uzyskanie informacji? Zero. Wiêcej problemów? Zapraszamy w imieniu PZU !!!!!!!
  • 2015-05-11 12:32 poniedzia³ek ~Krynia | [+] odpowiedz
    Telefony? Nie s± aktualne. Infolinia? Po wybraniu numerów o likwidacji w³±cza siê sygna³ zajêty. Uzyskanie informacji? Zero. Wiêcej problemów? Zapraszamy w imieniu PZU !!!!!!!
  • 2015-02-15 20:20 niedziela ~dorota | [+] odpowiedz
    co to znaczy skrot TU w ubezpieczeniu na zycie?
  • 2015-01-07 10:55 ¶roda ~ralex | [+] odpowiedz
    tragiczny kontakt z t± firm±. Mo¿na siê wykoñczyæ na serce czekaj±c na po³±czenie. Tu nawet ubezpieczenie na ¿ycie nie pomo¿e.
  • 2013-09-03 10:54 wtorek ~apr | [+] odpowiedz
    q.... jak sie do was dodzwoniæ!! dziadostwo
  • 2013-05-09 08:26 czwartek ~a.b. | [+] odpowiedz
    niechêtnie wyp³acaj± w terminie pieni±¿ki . przetrzymuj± je i mimo interwencji nic z tym nie robi±. ¿enada
  • 2013-03-07 15:09 czwartek ~mj | [+] odpowiedz
    do opiekunów forum, prosze zadzwoniæ do POK w Krakowie ul. Lubicz 23 na numer podany w Pañstwa wyszukiwarce, ¿ycze sukcesów i ufundujê nagrodê oraz poprosze o algorytm jak mam to zrobiæ
  • 2012-12-04 12:22 wtorek ~Ryszard | [+] odpowiedz
    konia z rzêdem funduje dyrekcji je¶li potrafi znale¿æ aktualny numer tel do w/w placówki.Pogratulowaæ spokoju i przyznaæ premiê.A mo¿e pracujecie w podziemiu??????Firma chorror!!!!!!!
  • 2012-11-16 00:13 pi±tek ~Wojciech Sawicki 601361861 | [+] odpowiedz
    Nieprawdopodobne, ale nie mogê znale¼æ adresu PZU ¯ycie w P³ocku, po wyprowadzeniu siê z Tumskiej 4
« powrót do dzia³u: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.